• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
anian!! Inni też by się nie martwili, więc tak trzymaj ;)

Kaśka!! Ładna z Was para, a Jacek barzdo przystojny młodzieniaszek ;)
 
My też już po... Wieeelkie przeżycie... Oczywiście nie mogłam powstrzymać łez... Godzina w zimnym kościele, a potem pół przed wymroziło doszczętnie wszystkich, tylko nie mnie - wiecznego zmarzlucha :-) Emocje jednak nie dały odczuć temperatury. Było super!!! Polecam każdemu. Wyjątkowe przeżycie! Przed, nie sądziłam, że tak mnie to ruszy... Super! Aha: i jeśli któraś z Was jest z Krakowa lub okolic - polecam kościół św. Katarzyny! Super księża!

 
kaska,catherinka sliczne zdjecia ;) i sliczne z was pary

kazdy jakos wizualnie sie dobiera tak nieswiadomie-mi mowia ze tez do siebie pasujemy jestesmy podobni,kiedys nawet ktos pomyslal ze jestesmy rodzenswem-to bylam wsciekla bo bez jaj

kasiula teraz czekamy z niecierpliwoscia na twoje ;)

 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry