• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
Aha: i okazało się, że nie trzeba iść razem, akt może odebrać nawet siostra, brat czy któryś z rodziców, a jak byłam miesiąc temu to Pani powiedziała, że musimy być razem,... Ale że to było na korytarzu to zwalam winę na siebie, może nie usłyszała o co dokładnie mi chodzi. Zwalam na siebie, bo wyjątkowo USC w Krakowie to jakiś cud nie urząd, wszyscy mili i uśmiechnięci - szok!!!
 
Witam moze jestem wstretna ale chce sie pochwalic. Teraz 4 Marca wziełam ślub i jestem szczesliwa. To był ślub cywilny narazie koscielny jak urodze. Zdjecia nie dam bo nie umiem dodac :(
 
reklama
Wspaniała wiadomość! Gratuluję! Tyle szczęścia naraz ;D
Co do wklejania zdjęć, w głównym dziale forum jest wątek "jak wkleić zdjęcie" - wszystko dokładnie opisane.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry