• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
kurczę ja też bym chciała..zmieniłam podejście w kwestii ślubu, jednak macierzyństwo sprawia,że zaczynam być dojrzała ::)
azik samych cudownych chwil życzę :)
 
Azik! Żyjesz??? :) no mam nadzieję, że to z powodu podróży poslubnej Cię tu nie ma :) :laugh: :laugh: :laugh:
 
Hej... tyle przygotowań, nerwów...

a tu nic się nie zmieniło :)

wpadłam na chwilkę - póżniej iwqęcej napiszę i załączę fotki...


DZIĘKI za zyczenia.

jestem szczęśliwa :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry