• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

Klamka zapadła. 2 wrzesnia bede juz mezatką. Przyznaje się ze odkładałam to ale ileż mozna Slub bedzie razem z chrzcinami. NIe robimy wesela ale przyjecie dla najblizszej rodziny i znajomych.
 
reklama
Milla! jak bedziesz 1 września trząścć "gattkami", to pomysl, że my obchodzimy 5 rocznicę... Da się wytrzymać :)








ja jestem szczęśliwa :)
 
reklama
Milla - GRATULACJE!!!

A mnie zebrało się na wspomnienia ...16,10,2004 - szybko zleciało...

7pl8.jpg


i jeszcze jedno z pleneru

3ab4.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry