• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
przepraszam za jakość, robiłam zdjęcia ze zdjęć

w chmurach...
img3259la7.jpg


img3260ow9.jpg


to moje ulubione:
img3261ve7.jpg


po wyjściu z kościoła przyjaciele obsypali nas płatkami kwiatów
img3264pk0.jpg


img3263qk9.jpg




ach, uwielbiam te zdjęcia :)
 
:)

wiecie co? ja do momentu narodzin Karoli, bardzo chciałam rzeczy niemożliwej: powtórzyć jeszcze raz dzień ślubu. Zeby wszystko odbyło się TAK SAMO, tylko WOLNIEJ.
ale po tym jak położono mi Karole na brzuchu po porodzie... To chciałabym powtórzyć...

U to jest na szczescie wykonalne :)
 
reklama
o mały wlos...

przysięgę wypłakałam, bo nie byłam w stanie jej normalnie powiedzieć...

moje wszystkie ciotki i mama i koleżanki też płakały ::) ::)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry