• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Slub:)

reklama
aż miło pomyśleć,że ten dzień jeszcze przede mną....chciałabym chciała....zmieniłam diametralnie zdanie w tej kwesti, no cóż pożyjemy, zobaczymy :)
 
ja tez chce ja tez chce ju, nawet zaplanowalam i wymarzylam sobie jak ma byc
chce biale golabki-jeden dla mnie drugi dla meza-damy sobie buzi i golabki wypuscimy takie snieznobiale-to przed kosciolem po calej ceremoni(wiem zglupialam) ::)
ehhhhhhhh
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry