reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

smoczek na ząbkowanie

K

kasiawi

Gość
czy takie specjalne smoczki na ząbkowanie są dobre?? jeśli tak, to jakiej firmy są najlepsze??z góry dziękuję za podpowiedź :)
 
reklama
Ja takie kupiłam - i smoczki różne i gryzaki i tylko jedna rzecz zdaje egzamin- gryzaczek pingwinek.Smoczki zaraz wypadaja Kubie z buźki-nie znosi ich :twisted:

P.s. PTYSIU MY SIĘ ZNAMY :wink: dzięki za ów adres :D
 
Moja Dziecina też najbardziej wolała gumowe, miękkie gryzaczki z wypustkami, dodatkowo żel na bolesne ząbkowanie.
Żel działał tylko na początku.
Schładzałam gryzak w lodówce i Madzia rzucała się na niego.
Jej pomagało.
 
witam
według mnie i mojej córci natalki najlepszym smokiem na ząbkowanie jest smok firmy NUBY - posiada super wypustki - jest doskonały
 
reklama
U nas sprawdzają się gryzaki najlepiej schłodzone a przeciwbólowo Milifen - ibuprofen w syropku, najgorzej wyrzynały się czwórki bo aż dwie na raz, trwało to 3 dni aż w końcu przebiły się i objawy ustąpiły.
 
Do góry