reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smsy i wieści ze szpitala - BEZ KOMENTARZY

reklama
od gony: "hej u nas bez zmian, mały na razie traci a nie przybiera na wadze,powtarzamy badanie krwi małemu a u mnie troche bólu, bo skurcza się macica, mały je mało, ale miejmy nadzieje ze bedzieok, po 15 ml mleka je, ssac jeszcze nie daje rady, ale oby tylko był zdrowy'

odpisałam, ze wszystkie trzymamy kciuki za małego siłacza, ze jestesmy z nia myslami i ze na pewno wszystko bedzie dobrze:)
 
Gocha37 pisze
CZEŚC DZIEWCZYNKI. MAM NADZIEJĘ,ŻE DZIEŃ MIŁO WAM MIJA. JA JUZ MAM DOŚĆ. NIE SPAŁAM CAŁĄ NOC. NAJPIERW DZIEWCZYNA Z MOJEGO POKOJU MIAŁA BÓLE A OD 4 RANO KRZYCZAŁA NA PORODÓWCE OBOK. A O 8 PRZYSZŁA NOWA DZIEWCZYNA. Z MĘZEM, KTÓRY PRAWIE SIEDZI MI NA PLECACH. DZIEWCZYNA NIE MA SKURCZÓW I ROZWARCIA WIĘC MUSI CZEKAC. A ON SIĘ AWANTURUJE, ŻE MAJĄ COŚ ZROBIĆ I ZBADAĆ JEJ WODY. MASAKRA. JAK JUTRO BEDZIE TAK SAMO TO WYPISZĘ SIĘ NA ŻĄDANIE. JESTEM ZA ZAKAZEM ODWIEDZIN WALNIĘTYCH MĘŻÓW!!!TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI ŻEBYM NIE ZWARIOWAŁA. A CO SŁYCHAĆ U GON1I
 
Odpisałam jej, ze trzymamy kciuki i pozdrawiamy i zapytałam jak czy robili jej jakies badania

DZIĘKI. JA MAM ROBIONE KTG I WYNIKI SĄ NIBY OK ALE TĘTNO MAŁEGO TROCHĘ SKACZE . NA OSTATNIM USG MAŁY WAZYŁ3300 PLUS MINUS 300 WIĘC RACZEJ OK. W 37T WCHODZĘ W NIEDZIELĘ I TO BĘDZIE CHYBA KONIEC. TYM BARDZIEJ, ZE MAM UCISK NA NERWY I POTWORNIE DRĘTWIEJĄ MI RĘCE. MAM PRZEZ TO PROBLEM NAWET Z UMYCIEM SIĘ. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH BRZUSZKÓW
 
Napisałam Maqnio, że jestem pewna, że Różyczka jest zdorwa i żeby nie płakała i była dzielna.

Odpisała mi: ,,Hej Kamiluś! Dzięki za ciepłego sms'ka. Muszę się jakoś pozytywnie nastawić, bo tu zwariuje. Zniosę wszystko, byle smerfetka była zdrowa, damy jakoś rade, twarde z nas babki, już nie ryczę, bo tylko małą denerwuję"
 
reklama
Do góry