reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

:zawstydzona/y:O ja Cię jak ja tu awno nie byłam:zawstydzona/y:

Madie ale zazdoszcze porodu, ja bym chciała już druga dzizie:tak:

Wavejka a ja widzę że ty tu sie czesciej pojawiasz niz tam, oj ty oj ty:szok: wiesz ze my cie znalezc :-D

Reghina ja też potwierdzam, że Amadeo to przystojniak, szkoda ze nie mam cory :-)

Morka ja też mam małego styczniaka w domu :tak: z 13, ale jak dla mnie to był najszczęśliwszy dzień w zyciu:-):tak:

Dziewczyny mojej siostry syn jest alergikiem i tez zawsze lekarze mowili skaza bialkowa, tylko ze on na bialko nie ma uczulenia i szybko sie u iego to zmienia, nagle wyszla mu alergia na orzechy, ktore wczesniej jadl normalnie, a pewnego dnia zaczął się dusić. jak był malutki to wyglądał okropnie z tą skórka, cały podrapany, męczył się strasznie, ale teraz ma sliczna skore i z tego co pamietam to smarowali go masciami robionymi w aptece, teraz ma 4 latka i skore od pona dwoch lat ma ładną, czasem jak zje coś z "E" to go swędzi....

Morka w polowie wiem co czujesz bo ja mam rodzine w Lublińcu i moje dziecko tylko czasem moze sie pobawic z kuzynami a uwielbia dzieci, jak do siostry jade to mam caly dzien spokoj bo mój dzidzioł jest tak zajety zabawą...a w domu zostają tylko nudni rodzice:-D
 
reklama
morka a skad dokladnie jestes z Dąbrowy?:)

BIBI hihihi ostatnio nie miałam wogole czasu wiec niegdzie nie zaglądalam, ale poprawie sie :D

karalajna.. to super ze Pawełkowi smakuje to mleczko

a ja dzisiaj ważyłam Laurę i klocek wazy juz 11 kg ... :D tak dla porównania Amelia ma 3,5 roku a wazy 13,800 :p:p
 
Ja z samego centruma:tak:A dostrzegłam teraz że ty już masz dwójeczkę:-)
Ja też Madie zazdraszczam:) Cudownie się czekało. Ja bym mogła w ciąży całe życie ale czy życie chciało by ze mną?:sorry2:
Wavejka aleś mnie pocieszyła ja myślałam że tylko moja taka wieeelka:)
 
morka a gdzie chodzisz do alergologa?? bo jesli do tego w poradni przy szpitalu w sosnowcu to sie nie dziwie, chlop jest beznadziejny... pawelka nawet nie obejrzal, zdziwi sie jak mu powiem na nastepnej wizycie ze to skaza bo on w ogole nic nie podejrzewal... a nam po nutramigenie zeszlo cale uczulenie

zawsze mozesz fotke zrobic i pokazac panu doktorowi... :)

nasz pawel teraz dietka i od 2-3 miesiecy 10 kg i ani grama wiecej...
 
k_aralajna w Chorzowie jest dobry alergolog jak chcesz to mogę dać namiary.dobrze, że Pawełkowi smakuje mleczko, oby szybko mu wszystko minęło.

Filipek też ok 10 kg, ale on od ponad 3 miesięcy praktycznie nic nie przybierał, a dodam, że jak był mniejszy to też fajny klocuś z niego był

Morka, a Twoja córeczka ile waży? A jak ma na imię?
 
hej dziewczyny, ale pospałam dzisiaj...:)
ja jutro ide z Laura do lekarza, bo na siatce centylowej wychodzi ze ma nadwagę.. :/ fakt je jak dzika i wszystko co jej się da...
dzwonilam dzisiaj na klinike do zabrza zeby zapisac Laurę do kardiologa i co? i dupa:/ termin marzec 2011... zrobilam chaje ze dziecko wypisane od nich z OIOM i wogole u nich prowadzone a taki odległy termin.. i jakos po mojej akcji termin mamy na pierwszy tydzien stycznia :p:p
 
Ale sie dziewczyny rozpisaly :) W koncu.

U nas leci. Generalnie OK, chociaz zdarzaja mi sie gorsze dni, kiedy sie ruszyc nie umiem, bo cala miednica boli. Ale staram sie prowadzic ostatnio dosc stacjonarny tryb zycia i nie jest tak zle. Mam jeszcze w tym tygodniu kilka spraw do zalatwienia, ktore wiaza sie z wyprawa z domu, ale mysle, ze wyrobie sie w 2-3 dni ze wszystkim i z glowy.


Wavejka, z tym przewijakiem to sie na razie wstrzymam. Planowalam kupic, ale pozniej doszlam do wniosku,ze sobie na razie odpuszcze i zobacze jak to bedzie funkcjonowac bez niego. A dokupic zawsze mozna. Tak wiec jesli moze u Ciebie jeszcze troche pozalegac, to dam znac jak juz bede "po" i sie jakos dogadamy ;-)
 
bibiana na razie sie wstrzymam z tym alergologiem bo trafilismy na dobrego pediatre:tak: i dobrego dermatologa

a do poradni pojde z wynikami co by nie bylo, mozliwe ze tam zrobia nam jakies testy ale jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie:tak:
 
Hej dziewczyny , święta i po świętach, czekamy teraz na Sylwka:) Gdzie sie wybieracie? Bo ja robię imprezę w domu, jak cos to zapraszam:-)

morka
fajnie , że jesteś z Centrum, ja z Mydlic , pewnie, że sie możemy spotkać, wavejka tez jest chętna, to zgarniemy jeszcze jakieś mamusie z Dąbrowy i będzie super:-)

wavejka ano widzisz na zdjęciach piekny jak aniołek a na zywo diabełek ten mój synuś...to co kiedy robimy spotkanko?

Do mnie dzis przyjezdzają teście na tydzień:) Mąż własnie wyjechał po nich na stację:) Mam nadzieję , że sie obędzie bez zgrzytów, trzymajcie kciuki:-)
 
reklama
ja na impreze do znajomych, pawelek zostaje z dziadkami he he zobaczymy;-)
bo jesli zrobi taka akcje jak dzisiejszego wieczoru to kto wie czy w ogole wyjdziemy - plakal 2h! zrobil 3 kupy i teraz spi, mam nadzieje ze to nic powaznego, a jedynie zeby, bo goraczki nie ma...
 
Do góry