reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek bety :(

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Jestem w prawie 9 tygodniu ... ostatnia beta 91498 dziś powtórzyłam i jest 81135.... czy to oznacza najgorsze ? Kolejna wizyta 18 marca ... lekarz powiadomiony ....
 
reklama
Generalnie w którymś momencie beta zaczyna spadać, chyba już nawet koło 10 tygodnia. Może u Ciebie trochę wcześniej. Masz jakieś plamienie czy coś? Czemu w ogóle robiłaś betę na tak późnym etapie ciąży (późnym jak na robienie bety)?
 
Generalnie w którymś momencie beta zaczyna spadać, chyba już nawet koło 10 tygodnia. Może u Ciebie trochę wcześniej. Masz jakieś plamienie czy coś? Czemu w ogóle robiłaś betę na tak późnym etapie ciąży (późnym jak na robienie bety)?
Zazwyczaj 8-10 tydzień to kulminacja poziomu bety.
 
Badałam betę przed kolejna wizyta bo miałam zalecenie od lekarza ze mam wykonać . Na ostatnim usg dwa tygodnie temu było dobrze biło serduszko. Teraz kolejna wizyta w środę za tydzień . Napisałam do mojego lekarza prowadzącego , czekam na odpowiedz, nie chce panikować ale nie ukrywam ze bardzo się boje. Dziękuje za odpowiedzi .
 
reklama
Badałam betę przed kolejna wizyta bo miałam zalecenie od lekarza ze mam wykonać . Na ostatnim usg dwa tygodnie temu było dobrze biło serduszko. Teraz kolejna wizyta w środę za tydzień . Napisałam do mojego lekarza prowadzącego , czekam na odpowiedz, nie chce panikować ale nie ukrywam ze bardzo się boje. Dziękuje za odpowiedzi .
kochana moze podjedz na IP. Zrobia Ci usg, jesli cos ich zaniepokoi to położa Cie na oddziale i beda probowac /luteina i dupkiem podtrzymac ciążę w razie czego.
 
reklama
Do góry