reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanko!

Mnie też się wydaje, że dzieciaczki nie powinny już jeść w nocy, skoro zjadają sytą kolację, to spokojnie powinno to wystarczyć do rana. Może Pati przechodzi po prostu taki niespokojny okres.

Ola chyba już przestawiła się na jedną drzemkę w ciągu dnia-od tygodnia śpi już tylko 1,5h na spacerze. Zdecydowanie wolałam jak spała jeszcze po południu, bo zrobienie czegokolwiek w domu przy tej małej torpedzie graniczy z cudem.
 
reklama
dzisiaj zaszalałayśmy z małą.Usneła wczoraj o 22.30, mleko 3.30 i rano jak tata wychodził do pracy po 7.Mnie się wstawać niechciało tylko spaćć więc ją przetrzymałam w łóżku,jej też się oczka przymykały i zasnełyśmy przed 9.Ja wstałam przed chwilą bo domofon, a ona jeszcze śpi.:tak::-)
 
O kurcze Zuzia to super Śpiochu!Natalka zasypia około 19.3 a budzi sie około 5 - 6:tak:. Później zasypia koło 8 i śpi godzinkę. W nocy jakieś dwie pobudki. ;-)
 
Stary rekord jest juz nieaktualny! :szok: :-D

13 godzin! :szok: :-D :-D :-D

W ogole Zuzia od kilku dni ma przestawione spanie. ;-)
Spi do poludnia po 3-4 godziny :szok: ,a co za tym idzie - popoludniu juz nie spi,no,chyba,ze na spacerku 30-40 minut. ;-) Ale to pewnie dlatego,ze popoludniu prawie Nas w domku nie ma... ;-)
 
Wczoraj,ze wzgledow pogodowych,nie bylysmy na spacerku. :wściekła/y: No i Zuzia za to pospala sobie tak,ze hej! :shocked2: :-D

W nocy spala 12h,pozniej do poludnia 4h,no i po obiadku pospala sobie jeszcze 2h! :shocked2: :shocked2: :shocked2: I pewnie,jakbym nie weszla do pokoju,to nynalaby dalej. :-p :-D :cool2:

Luzie! Jaki Spiochulek z tej Mojej Corci! :shocked2: :-D :tak:
 
Ja wczoraj pisałam że Pati spała 12 godzi (z dwoma przerwami).Dziś 9 i pobutka równo co godzinę z zegarkim w ręku.:-(
 
reklama
A jak Wasze dzieci zareagowaly na zmiane czasu? ;-)
Zuzia wczoraj zasnela,po staremu,o 18,a obudzila sie dzis,tez po staremu,o 7:30! :-D :-D :-D
Czyli spala 13,5h!!! :-D :tak: :-D
Rekord pobity! :-D
 
Do góry