reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spanko!

Luczynko, Filip też się przemieszcza i też wali głową w łóżeczko, albo jak w ogóle zmienia pozycję to tak jakby się rzucał i aż całe łóżeczko trzeszczy. W nocy to śpi chyba we wszystkich możliwych pozycjach no i najczęściej odwrotnie z nogami na podusi a właściwie to w jej miejscu bo śpi bez niej, a to dlatego, że tak się wieci, że zwija poduszkę w rulon i bez sensu jest żeby ona tam leżała i tylko mu przeszkadzała.
 
reklama
Rybciu u nas jest dokladnie to samo :tak::-D:-D wlasnie teraz ja siedze sobei na BB a moja Kruszynka rzuca sie po calym lozeczku az slychac w drugim pokoju :baffled: Najgorzej jest w nocy bo my nie mozemy przez to spac, no bo jak mozna spac skoro co chwile slychac walenie w drewno :sick:
 
Majuśka już 4 nocki z rzędu zasnęła sama:tak:, bez bujania i noszenia - leży w wyrku i trzyma mnie za rękę!:happy2: kąpanie o 19, a 19.45 już śpi!:tak:
za to zawsze jak ja się tylko położę to w sekundzie się budzi - normalnie zawsze:wściekła/y:
no i tak od około północy wierci się i stęka:-(, popłakuje - biorę ją wtedy do siebie, a ona z wdzięczności mnie maltretuje:no:, kopie po twarzy:eek:, brzuchu:sick:, szczypie po powiekach:szok: - czy ja popełkiłam jakiś błąd w wychowaniu czy jak?:baffled::-D;-)
 
Wyrosna?:szok: Moja juz nia jest.:tak::no::angry::wściekła/y:Trzeba siedziec przy niej bo jak jest spiaca a niechce zasnac to po odejsciu od niej wlacza sie syrena.:angry::wściekła/y:Musze czasami glaskac ja po glowie, czasmi zaspiewac.Czasami ale zadko uda sie zasnac samej spokojnie.
 
Ja to kiedyś musiałam takiego nura do jej wyrka robic że :szok:. Moja głowa musiała byc przy jej buźce:eek: - na szczęście już 5 nocka /tfu niezapeszając:-p/ pięknie samodzielnie zaśnięta:tak: z mamuni trzymaną rąsią oczywiście!:happy2:
 
Dziś Pati w ciągu dnia spała od 9 do 11 i tyle.Jest śpiąca ,marudna:wściekła/y:, płaczliwa i nieuśnie.:-(JU HU USNEŁA:-):-):-):-) Tatuś wyszedł, pogasiłam tv,cisza w domu.Zaśpiewałam 3 kołysanki i spi.
 
reklama
Igor nadal śpi z przerwami:angry: wstaje ze trzy razy w nocy z płaczem , chce albo piciu albo smoka albo ...sama nie wiem co , chyba po to żeby nas wykończyć :wściekła/y:Tak samo jak Wasze córeczki terrorystki kopie, wierzga nogami , gryzie ech...może to taki wiek.Wciągu dnia dwie drzemki godzinne i nic więcej:no: to taki mały ENERGIZER .Jak mu się coś nie podoba to zaraz gryzie albo bije Co z niego wyrośnie ?!:eek: a jego rodzeństwo było takie spokojne:baffled:
 
Do góry