reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpij kochanie , regulowanie trybu dnia naszych maluszków

reklama
Bylabym wdzieczna dzieki, jak nie znajdziesz to trudno pozostaje samemu nagrac, bo Milosz odkurzacz uwielbia a szkoda sprzetu:-D
 
Dziewczyny jak ktoras ma nowe gg to jest dolaczone gg air radio i tam jest radiostacja w ktorej puszczaja tylko odgolsy natury.ja tez Amelce czasem puszczam:-)i przynajmniej nie place za to. 50zl + przesylka- to jakis dowcip jest.jak chcecie to moze ja ponagrywam jakies mp3 lub mp4 z odkurzaczem suszarka warkotem samochodu itp i wam powysylam(za symboliczna zlotowke;-))hihihihi.
 
Azorek dobre za symboliczną złotówkę i ja poproszę, ale bardziej mnie interesują odgłosy natury i bicie serca :))))))))))). Moja nie przepada za odkurzaczem czy suszarką :))))))))))
 
To jest swietne heheh ale az tak zdesperowana nie jestem:-D:-D
[video=youtube;gangfRbuD8w]http://www.youtube.com/watch?v=gangfRbuD8w[/video]
 
reklama
ja muszę pochwalić mojego synka. Ok jakiegoś czasu sam zasypia w łóżeczku. Po kąpieli i krótkim ssaniu bądź zabawie kładę go do łóżeczka i po 20 min śpi!
 
Do góry