reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

śpiworek?

joe alex

Mamusia Tomka i Piotrusia
Dołączył(a)
14 Październik 2008
Postów
1 633
Miasto
Wielkopolska
Czy któreś z waszych dzieci miało lub ma śpiworek do spania? Jestem ciekawa, czy sprawdza się w praktyce. Mój maluszek (10 miesięcy) bardzo się odkrywa i nóżki mu marzną:szok:.
 
reklama
Oj sprawdza się i to bardzo :-).
Moja mała ma prawie 6 m-cy i od około 3 śpi w śpiworku. Rozkopywała się strasznie i przez to w nocy wybudzała bidulka, bo było jej zimno(rączki lodowate) :-(.
Większość śpiworków jest na ramiączkach, ale ja polecam takie które mają też rękawki :tak:.
Pozdrawiam!
 
U mnie rowniez sprawdzily sie spiworki i to bardzo
Moj synek spal w spiworku do 4 roku zycia a coreczki maja teraz 19 miesiecy i rowniez spia w spiworkach.Na poczatku byly bardzo nie zadowolone z tego ale teraz im przeszlo:tak:No i ja nie musze wstawac za kazdym razem jak mi sie porusza z obawa ze sie odkryly;-)
Ja mam te na ramiaczkach i jestem bardzo zadowolona:-)
 
Ja też używam spiworka.Moja córeczka ma prawie 7 miesiecy i od 4 śpi w śpiworku.Mialam ten sam problem z lodowatymi raczkami:-(Teraz ja spie spokojnie bo wiem ze nie bedzie sie budziła z tego powodu:-)polecam
 
Spiworek polecam jak najbardziej, nie wyobrazam sobie juz bez niego polozeniia spac mojego synka. Polecam te na zamek, latwiej sie maluszka w niego wsadza.
 
swietna sprawa, chyba ze ma sie takiego dziada jak ja. moja miala 9 miesiecy jak nauczyla sie odpinac spiworek i musialam zrezygnowac. w nocy latwiej bylo mi przykryc ja koldra niz wkladac do spiwora. na razie dla drugiej tez uzywam spiworka, mam nadzieje, ze dluzej
 
Też używam śpiworka i mam jeden z rękawkami, dla mnie rewelacja, bo ja sama na ogół przykrywam się po uszy i mam wyrzuty sumienia, że dziecko rączki ma odkryte ;-)
 
U mnie sie nie sprawdził. Miałam na ramiaczkach i raczki zawsze były zimne. Z rekawami myślę ze ograniczałby ruchy, a przynajmniej utrudniał. Ja zawsze wtulam sie w kołdre i zauważyłam ze córeczka tez tak uwielbia, dlatego spi pod kołdra. Co prawda rozkopuje sie, a ja ja przykrywam kilka razy ale jak widze jak sie słodko wtula to nie zamieniłabym na spiworek w którym sie obrócić nie mogła.
 
reklama
U mnie sie nie sprawdził. Miałam na ramiaczkach i raczki zawsze były zimne. Z rekawami myślę ze ograniczałby ruchy, a przynajmniej utrudniał. Ja zawsze wtulam sie w kołdre i zauważyłam ze córeczka tez tak uwielbia, dlatego spi pod kołdra. Co prawda rozkopuje sie, a ja ja przykrywam kilka razy ale jak widze jak sie słodko wtula to nie zamieniłabym na spiworek w którym sie obrócić nie mogła.
Ja używam cienkiego śpiworka, w którym małego usypiam wieczorem i wyjmuję w nocy, żeby dać butlę, ale na wierzch przykrywam kołderką i tak.;-)
 
Do góry