reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania poznańskich mamuś

Bestyja - pytam z ciekawości:
1) czy miejsca są już Wam znane?
2) jakbym miała takie jedno mogę Wam polecić?
3) Jest to centrum sportowe z kącikiem dla dzieci, ewentualnie jest mała sala gdzie można poćwiczyć i z dziećmi i same. Jest bezpiecznie. Rozumiem, że centrum "oddaje" nam taki pokoik charytatywnie na określony czas?
4) czy nie warto bym miała informację skąd są chętne mamusie, żeby przy mniejszej ilości szło lepiej dopasować miejsce?
5) ile osób musi być chętne żeby spotkanie się odbyło?
6) na kiedy miałoby być to spotkanie w marcu?

To tak na szybko co mi się nasuwa na mózgownicę :-)
Jutro wstanę to zrobię listę osób chętnych z opcją sama, z mężem, z dzieckiem. I będę podklejać.
 
reklama
Szkoda, że dopiero teraz zauważyłam ten temat :baffled: ale wysłałam zgłoszenie i może się "załapie"
to moja pierwsza ciąża także temat "Położna radzi" szczególnie mnie interesuje
 
reklama

Podobne tematy

Do góry