reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie czerwcówek 2012

reklama
To która namówi swojego Slubnego - albo i niekoniecznie ;-) - aby został kaowcem od Panów ?
Odnośnie strojów okolicznościowych to mam dwie sugestie - aby dla Maluchów były raczej bodziaki niż koszulki i nie białe bo niepraktyczne a materiał musi być naprawdę super ( i nie różowe dla dziewczynek a niebieskie dla chłopców :-D ) a dla nas odnośnie koloru jak wyżej i taliowane - lepiej się wygląda - a nie proste jak worki. Każda by podała rozmiary z miesiąc- 3 tyg wcześniej i wtedy można by było wszystko hurtem zamówić i jakiś rabat uzyskać :tak:Blusia, a jak wyście robiły ?
 
Ostatnia edycja:
Zielonae bodziaki!:)
Ale ja nie jestem w stanie przewidzieć co z rozmiarem Miesia wiosną- on przybiera w jakimś mega tempie:) I nie wiem czy się wkrótce uspokoi trochę czy nadal będzie tak gnał do przodu:))
 
Skoro to spotkanie ciotek bb to koszulki koniecznie zielone tak jak forum:-) dziewczynki mogą mieć jasnozielone z ciemnozielonym imieniem i rękawek z bufką, a chłopcy odwrotnie z prostym rękawkiem;-)Mamusie koniecznie koszulki z talią i preferowałabym troszkę dłuższe niż do pępka:tak:A co do rozmiarów to zawsze lepiej zamówić troszkę większego bodziaka. Kurcze I'm so excited:-D
 
Skoro to spotkanie ciotek bb to koszulki koniecznie zielone tak jak forum:-) dziewczynki mogą mieć jasnozielone z ciemnozielonym imieniem i rękawek z bufką, a chłopcy odwrotnie z prostym rękawkiem;-)Mamusie koniecznie koszulki z talią i preferowałabym troszkę dłuższe niż do pępka:tak:A co do rozmiarów to zawsze lepiej zamówić troszkę większego bodziaka. Kurcze I'm so excited:-D
No dobra... skoro tak to bez pomocników się nie obędzie :-)
W ubrankowym temacie trzeba najpierw znaleźć producenta bodziaków w tym z bufkami i T-shirtów ( jeden wszystkiego ) w zieleniach ( gładkich ) ewentualnie takich który by i nadruk zrobił. Myślę, że można już teraz. :tak: Dubeltówka86 ? ;-)
 
reklama
Ja mogę tylko na odległość coś pomóc
embarrassed.gif


Producenta od wszystkiego ciężko będzie znaleźć, ale znalazłam od koszulek mamusiowych ORFI - a tu pozwoliłam sobie wstępny projekt wstawić:zawstydzona/y::-)
acerh0.jpg

Co do bodziaków to ciężko jest znaleźć coś bez nadruków, w dwóch odcieniach zieleni, z dobrego materiału, o bufkach nie wspominając. Jedyne co znalazłam na allegro to coś takiego KOSZULKI,PODKOSZULKI KRÓTKI RĘKAW R.80 - 2 sztuki (1824025889) - Aukcje internetowe Allegro a nadruk można w tej samej firmie co nasze koszulki. Chłopcom zielone dziewczynkom żółte? No nie wiem........
Może któraś znajdzie coś fajniejszego
 
Do góry