reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie marcówek :)))

Pojadę na spotkanie do...


  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
ze Szczecina nie...

ale to pewnie wina Szczecina, od nas to niewiele jeżdzi...

chodzi o to że nieporównywalne połączenia są z Wrockiem :)

a co do mapy - to wpisywałam Broki ale wyszło około 40 wyników :) gdyby to było takie proste :-D
 
trochę daleko to od głównego miasta, do którego i tam nie mam dojazdu PKP :(

nie znacie nic w Waszych okolicach do czego można łatwo i przyjemnie dojechać niekoniecznie własnym autem??
 
ze Szczecina nie...

ale to pewnie wina Szczecina, od nas to niewiele jeżdzi...

chocdzi o to że nieporównywalne połoączenia są z Wrockiem :)

a co do mapy - to wpisywałam Broki ale wyszło około 40 wyników :) gdyby to było takie proste :-D

Azik wiem bo wpisywalam :-)
dlatego wpisz Spała - ta sa okolice zalewu sulejowskiego
 
trochę daleko to od głównego miatsa, do którego i tam nie mam dojazdu PKP :(

nie znacie nic w Waszych okolicach do czego można łatwo i przyjemnie dojechać niekoniecznie własnym autem??
Azik i tu jest problem bo mysle ze jakiekolwiek miasto wybierzemy i chcialybysmy gdzies w spokojnej okolicy bedzie problem z dojazdem :-(
zawsze mozna jakis autobus zorganizowac :-D
 
Spała - rewelka...ten ośrodek jest piękny ..:tak: :tak: :tak:



własnie kursy Warszawa Łódź jest ich mnóstwo( nie na darmo się mówi że Łodź jedzie do Wawy do pracy ...a Warszawka przyjeżdża do Łodzi się bawić...bo w Łodzi sa najlepsze i najbardziej awangardowe miejsca....polecamy np. ... fOtO PUB , Cafe a porter (knajpka naszych znajomych ) albo Fabryka , Biblioteka albo restauracja otwarta w Manufakrurze Ecru lub knajpa Paparazzi...do wyboru do koloru )
...są nawet wagony na poziomie europejskim ...ostatnio jechałam służbowo do Warszawki i wagoniki były czyste i obsługa miła ...
 
reklama
w niektórych miejscach zatrzymują sie pociągi

no tak ale tzw "zadupia" gdzie jest spokój i cisza to już gorzej

ja autkiem nie zdobęde się na podróż z dziećmi, autobus to dobra myśl - chociaz chyba bardziej bus - bo pewnie przyjeżdzałybyśmy w różnyych godzinach do głownego miasta no i częśc z nas pewnie pojedzie autkami...
 
Do góry