reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkanie marcówek :)))

Pojadę na spotkanie do...


  • Wszystkich głosujących
    14
Aziku...jest Polski Ekspres szybko wygodnie i wcale nie tak drogo pojedziesz nawet nad morze i także do naszej zapyziałej Łodzi ( nie boje się tego słowa...niestety drugie co do wielkości miasto w Polsce a tyle w nim jeszcze do zrobienia)
 
reklama
Spała - rewelka...ten ośrodek jest piękny ..:tak: :tak: :tak:



własnie kursy Warszawa Łódź jest ich mnóstwo( nie na darmo się mówi że Łodź jedzie do Wawy do pracy ...a Warszawka przyjeżdża do Łodzi się bawić...bo w Łodzi sa najlepsze i najbardziej awangardowe miejsca....polecamy np. ... fOtO PUB , Cafe a porter (knajpka naszych znajomych ) albo Fabryka , Biblioteka albo restauracja otwarta w Manufakrurze Ecru lub knajpa Paparazzi...do wyboru do koloru )
...są nawet wagony na poziomie europejskim ...ostatnio jechałam służbowo do Warszawki i wagoniki były czyste i obsługa miła ...

a dzięki euro 2012 z wawy do łodzi będzie się jechać 1 godzinę z wawy do gdańska 2 godziny a ze Szczecina do łodzi 9 godzin :)

jejku gdzie ja mieszkam ??!!
 
Aziku...jest Polski Ekspres szybko wygodnie i wcale nie tak drogo pojedziesz nawet nad morze i także do naszej zapyziałej Łodzi ( nie boje się tego słowa...niestety drugie co do wielkości miasto w Polsce a tyle w nim jeszcze do zrobienia)

już raz jechałam autobusem 8 godzin i obiecałam sobie ngdy więcej z dziecmi, byłąm ledwo żywa, obolała, zdrętwiała

ojej nie polecam autobusów na trasy powyżej 30 minut, brrr

wracałam wtedy już pociągiem, jechałam cały dzień (nie było pociagów nocnych - dlatego wczesniej zdecydowałam sie na pks) i to była rozrywka, Piotrek latał po przedziale, bawił sie spał wygodnie na siedzeniach,

wiecie ja jestem turysta, auto mam od 3 miesiecy, całe życie korzystałam z pks pkp i autostopu - ale przejazd z dzieckiem autobusem to dla mnie coś strasznego...
 
Azik - to chyba nie jechałaś Polskim Ekspresem ...to jest luksusowy autobus ...na pokładzie dostajesz kawe i herbate ...masz lotnicze fotele ...rewelacja...jest na pokładzie toaleta:tak: :tak: i co najważniejsze kursuje wachadłowo..właściwie co godzine jest autobus...nie ma porównania ze zwykłym pks .:tak: :tak:
 
A dziewuszki dostałam cynk od Irlandii z Kwietniówek 2006 że one organizują spotkanie własnie w Borkach niedaleko Łodzi ...i że jeśli chcemy się tam spotkać trzeba sie zdecydować bo terminy sa bardzo zajęte

:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
Azik - to chyba nie jechałaś Polskim Ekspresem ...to jest luksusowy autobus ...na pokładzie dostajesz kawe i herbate ...masz lotnicze fotele ...rewelacja...jest na pokładzie toaleta:tak: :tak: i co najważniejsze kursuje wachadłowo..właściwie co godzine jest autobus...nie ma porównania ze zwykłym pks .:tak: :tak:

ja nie zdreetwiałam dlatego że nie było wc, czy fotel był niewygodny, czy kawy herbaty mi nie podano - jak juz pisałąm ja stary turyta jestem i zazwyczaj tanio podróżowałam więc w nienajlepszych warunkach :-)

ale zajmuj dziecko przez 8 godzin, dziecko które w tym czasie powinno skakać biegać szaleć ma przez 8 godzin siedzieć - to był problem

ja sama to moge jechać najgorszym tłukiem i nie ma problemu...
 
Aziku ..poszukam cen w Borkach....tam jest wiele ośrodków ..cenowo jest raczej ok...nie jak ostatnio mój brat nocował w Krakowie w Ibisie i zapłacił prawie 300 zł ..a w Radisonie już nie wspomne...jakie ceny
W łódzkim Ibisie jest w miare ...jest tez nowy Qubus...i cenowo jest w miare...mamy z pracy dużo spotkan w Qubusie

Mamy jeszcze hotel sporting...i ceny sa tam podobno miłe..
 
reklama
nie no nocleg w hotelu u mnie nie wchodzi w rachubę - to jasne, nie ma hotelu w którym jest przystępna dla mnie cena

ale np w Karkonoszach na pokojach gościnnych płaciłam 20 zł za nocleg
można by jakieś agroturytyczne gospodartwo zlokalizować, tam jest zazwyczaj dość tanio i są atrakcje dla dzieci - koniki, woda, las, place zabaw, rowery..

i można zostać dłużej ,w końcu sezon urlopów, nie trezba jechac na 2 dni można na tydzień :)
ale w konkretny dzień zrobić zjazd
 
Do góry