reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

reklama
Nie ma w Szczyrku ul. Wodospadowej ;-):-D ale kojarze Pania z chow chow - tylko nie wiem czy akurat ma swoj obiekt w naszej bazie - nie znam kazdego wlasciciela ;-):-)

hehe, bo może to nie była Wodospadowa tylko jakaś inna na "W" - Wypoczynkowa na przykład... wodospad był niedaleko :-p znaczy się taki pseudowodospad

hyhy, ani Wodospadowa, ani Wypoczynkowa, tylko zwykła Widokowa to była ;-) znalazłam przypadkiem Panią ze Szczyrku, ale zdaje się, że już nie wynajmuje kwater
http://www.ewab.pnet.pl/szczyrk/index.htm
 
mój chłopina zgłupł:szok::szok::szok:
mówie mu dzisiaj że za rok mamy zlot siepniówek i żeby się szykował a ten mi a po co ja ci jestem potrzebny jak tam sam babiniec bedzie:-D to ja mu klarownie wyjasniam ze jak babiniec bedzie sie bawił to chłopcy z dzieciaczkami beda siedziec:-D
później patrze a ten oglada nosidełka , takie specjalne do górskich wędrówek i pytam po jasna cholere mu to (500zł:szok:) no a ten " no jak to po co?? przeciez za rok do Szczyrku jedziemy i co mam na kwaterze siedzieć??":baffled:
najgorsze jest to ze aktualnie autka brak i chyba szybko nie bedzie ale nawet jakbym tramwajem miała jechac to położe torowisko do samego szczyrku i przyjedziemy:tak::-D

już sie nie moge doczekać:sorry2::tak:
 
reklama
Mada, widzisz jak sie przejal Twoj chlop naszym spotkaniem ;-):-)
Mam samochod, wiec moge spokojnie odebrac ktores z Was z dworca z Bielska-Białej :tak: Zaden problem :tak:
 
Do góry