reklama

SPOTKANIE Sierpniowek 2006 :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez sandra1982, 25 Sierpień 2007.

1. sandra1982

sandra1982 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

LIPIEC: Karoo, Ollesia, Ewa, Sandra, Redaktorka

SIERPIEŃ: Karoo, Sandra, Mada

INNY TERMIN: Sandra, Redaktorka

Nie mogą się aktualnie zdeklarować: Leyna, Dominique

2. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

fajnie byłoby się spotkać... jestem za:tak::tak::tak: co do miejsca- dostosuje się:-):-)

3. reklama
  4. sandra1982

W takim razie raz jeszcze proponuje GÓRY :tak:
    Moglabym zalatwic jakis fajny pensjonacik w superpromocyjnej cenie :-)

5. aga31

aga31 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

fajny pomysł tylko dziewczyny z pomorza maja kawal drogi:-(
    no ale to niech one sie wypowiedzą czy moga dojechac taki kawał

6. sandra1982

Trzeba znalezc "zloty srodek" :tak::-) Góry to tylko moja propozycja - dostosuje sie do wiekszosci :tak:

7. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

ja byłabym za górami:tak::tak::tak: marzy mi sie wyjazd w góry...ale fakt- dziewczyny z północnej pl maiłyby dość daleko...

8. dominique.p

dominique.p Fanka BB :)

Ja tez jestem za spotkaniem w gorach:tak::tak::tak::tak:

9. karoo-kp

karoo-kp Mama Jagodzianki

Ja tez, ale urlop teraz to rzecz odlegla, zostaja weekendy, a sam dojazd w gory to doba, druga z powrotem wiec juz po spotkaniu - nie dam rady :-( A urlop bede miala dopiero w przyszlym roku :-( Szczerze to mi by najbardziej pasowalo pomorze, ew. jakies pojezierze lub skrajnie warmia-mazury, bo to mam na tyle blisko, ze z weekendu moglabym skorzystac. Ale jakby udalo Wam sie spotkac gdzie indziej to nie patrzcie na mnie, najwyzej skorzystam ze zlociku nastepnym razem.

10. reklama
  11. sandra1982

Dziewczyny, mam propozycje - wyslijcie mi na priva propozycje miejsca spotkania - niekoniecznie miejscowosc, tylko region ktory proponujecie. Pogrupuje to i zobaczymy, w ktorej z grup bedzie najwiecej chetnych :-) Co Wy na to? A jak juz znajdziemy odpowiednie miejsce to zastanowimy sie nad data :-)

12. Leyna

Leyna Mama Pitera i Micha :)

Redaktorka proponowała wrzesień/październikprzyszłego roku. biorąc pod uwagę, że kilka z nas będzie świeżo "upieczonymi" mamusiami musiałybyśmy wziąć pod uwagę miejsce, do którego łatwo byłoby im dojechać :tak:
    ja mam wszędzie podobnie daleko - czy to będą góry, czy morze, czy jeziora, ięc się dopasuję do większości :tak:

Poleć forum