reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Sierpniówek w Warszawie

Pamelcia, jak przy CH Targówek wsiądziesz w taxi i powiesz, że chcesz na moją ulicę to taksówkarz się wścieknie bo stamtąd do mnie jest chyba 1,5 do 2 km. Prawdę powiedziawszy nawet nie wiem, czy jest tam postój taksówek. Nigdy nie korzystałam. Ewentualnie przesiądź się na autobus 120, 527 lub 732 w stronę Osiedla Derby. to będą jakieś 2,3 przystanki. A może się z Ratiną zabierzesz ?
 
reklama
Podaj mi adres na priv to po Ciebie przyjadę,ale odwiezc Cię będę mogła tylko do przystanku póżniej bo przychodzi do mnie facet czyścić piec...a masz fotelik z możliwością zamontowania na ramie wózka?
 
babeczki my nie damy rady :(
pojutrze mamy rocznice slubu i obiecana romantyczna noc w hotelu i nawet mam kogos do posiedzenia z tolka zebym mogla kilka rzeczy przed piatkiem ze soba zrobic - wiecie - odkurzanie, odchwaszczanie, odgruzowywanie ;)
a szkoda bo sie takie przyjemne towarzystwo zebralo! obiecajcie ze to nie ostatni raz!
 
reklama
Hej Dziewczyny,
chciałabym potwierdzić zaproszenie na jutro. Mam nadzieję, że będzie świetna zabawa. Już nie mogę się doczekać ! Do zobaczenia.
 
Do góry