reklama

Spotkanie Warszawskich mamusiek

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2009' rozpoczęty przez kasica212, 4 Marzec 2010.

1. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny jestem organizatorką spotkania w Warszawie więc która mama chętna zapraszam Dotyczy to też mamuś z okolicy stolicy ;-)

2. slonkoonline

slonkoonline Mama Juleczki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hello! A czy są już jakieś konkrety w kierunku organizacji spotkania? Jestem z okolic Wa-wy, wiec gdybym wiedziała coś konkretniej o spotkaniu, to może bym załatwiła sobie jakieś wolne dni, czy chociażby dogadałabym się z mężem. Pewnie będę musiała mu auto zabrać. Chętnie bym też pomogła w organizacji, ale nie chce robić z "gęby cholewy". Znając życie zabraknie mi czasu i będzie "kaszana".

W każdym razie jestem chętna :-) jakkolwiek to brzmi :p

3. reklama
  4. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    słonko dziś wieczorem powinnam wiedzieć coś więcej

5. slonkoonline

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oki... Grzecznie czekam na info. Dzięki za odp.

6. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnia edycja: 22 Marzec 2010
  7. slonkoonline

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Slonko oni dopiero dziś dali termin a po za tym mi w tygodniu też nie pasuje:dry:, lepszy byłby weekend

9. slonkoonline

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak zobaczyłam na termin, to nawet nie zagladalam do linkow. Myslam, ze mamy aktywne, to tez pracujace. A skoro pracujace, to nie w poniedzialek! Kurde! Szkoda... Napalilam sie na takie body, jak ma Jagodzianka agi_k_m :-) Zartuje, ale bardzo fajne.
    No coz, ja nie dam rady chyba.
    No nie wiem nawet.... Moze. Pracuje w niedziele, wiec niby poniedzialek wolny powinnam miec, ale znow jak zabiore auto mezowi?

kasica, a Ty jak? Raczej bedziesz, czy raczej nie? Jest wogole jakas lista kto bedzie? Ktos od nas jedzie?

Helo! Mamy majowe! Jedziecie na to spotkanie?

Turkusowa lampa byla ostatnio w DDTVN. Wlasnie cos apropo klubow dla mam z dziecmi bylo.

Ostatnia edycja: 22 Marzec 2010
  10. reklama
  11. kasica212

kasica212 Sanka & Samka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    slonko ja nie dam rady ruszyć się do Wawy bez męża a on pracuje więc odpada.....

na liście jest na razie 6 osób i nikogo od nas

12. slonkoonline

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wlasnie przypomnialam sobie, ze 30 marca mamy kontrole bioderek, wiec nie mam jak tego wszystkiego zalatwic. Prawdopodobnnie bede musiala wziasc wolny dzien na 30, wiec na 29 odpada. Kiszka... A juz nawet patrzylam jak daleko mam do Żyradowa ;-D Eh! Glupio to jest zorganizowane! O i tyle! W poniedzialek?! No nie moge!!! Nie bedzie bodziaka dla Juli :p

Poleć forum