reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spóźnia mi się

Aka91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Wrzesień 2019
Postów
25
Witam. Już kiedyś pisałam tutaj że dostałam plamienia w 22 cyklu. Wczoraj powinnam dostać @ a miałam kilka kropel krwi i tyle. Dziś zrobiłam test wyszedł negatywnie, zastanawiam się czy jest sens robić bete, dodam że zawsze miałam regularny cykl. Dziewczyny miała tak któraś. Co mam sądzić bo zaraz zwarjujue tym bardziej, że już 8 miesięcy mija jak staramy się o dziecko
 
reklama
ja dla świętego spokoju zrobiłabym bete ale może też być tak ze @ się rozkręci. Przy zagniezdzaniu czasami występuje plamienia implantacyjne.
 
Ja bym poczekała jeszcze przez weekend i jakby @ się nie pojawiła, to bym zrobiła w poniedziałek test.
Głowa też ma duży wpływ na nasz cykl. I jak bardzo się chce, to czasem zdarzają się przesunięcia @.
1 dzień to jeszcze jest norma, a te kilka kropel może oznaczać zbliżającą się @. Chociaż kto wie - może jednak?
 
Niestety psychika kobiety może dużo namącić, jak się bardzo chce być w ciąży...
Dobrze radzi witch, poczekaj do poniedziałku i jak sytuacja się nie zmieni, zrób betę.
 
Nie tak mnie martwi spóźnienie @bo wiadomo że może się przesunąć. Bardziej mnie martwi te plamienie w 22 cyklu i to mi nie daje spokoju
 
reklama
Nulini, o zdrowiu psyczhicznym mogę rozmawiac godzinami... Masz rację. Ja mam teraz tak świetnego lekarza (z Invicty), który ciągle mnie wspiera i powtarza, że muszę przede wszystkim myśleć pozytywnie.
 
Do góry