reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

reklama
Cocosh, U nas wczoraj byla położna, która jest tez doradca laktacyjnym i pokazała mi jak prawidłowo przystawiać małego do piersi po tym jak poskarżyłam sie, ze potrafi wisiac dwie godz a za chwile znów wołać. Teraz maly je Maks 40 min z obu piersi i pięknie potem śpi (żebym tylko nie zapeszyła ) wcześniej powolutku mu leciało bo zle brodawkę chwytał.

To moja kruszyna je z jednej piersi max 30 min i spi po 3 h bo sie tak ładnie najada. Ale ja mam sporo pokarmu bo potrafię jeszcze sciagac po 100 ml z piersi jak Mala pociagnie spanie dluzej i cycki juz bardzo bola.
 
U mnie pokarmu aż tak dużo nie ma ale póki co starcza, za to apetyt mam teraz większy niż w ciąży, ciągle glodna jestem. No i polozna mówiła, ze famaltiker jest naprawde dobry na laktację
 
co do głodu to jak tylko na karmie małą to jem jak szalona. tak karmienie działa na spalanie kalorii :D ale waga stoi buhahahah ale jak sie je za dwóch po karmieniu to tylko się cieszyć, że waga nie rośnie.

Muszę kupić ten specyfik i sprawdzić :D
 
Ja tez jestem czesto glodna jak karmie malego. I tak samo jak u Cocosh,moje dziecko szczegolnie w nocy potrafi co chwile wolac cyca a nie sadze zeby zle chwytał. Mam wyciagniete brodawki,ktore daja sie latwo zlapac.
 
Mi udaje się max 30 ml ściągnąć, chociaż ostatnio każde karmienie wygląda tak, że mała opróżnia oba cyce. Za to śpi 2/3 h.W nocy budzi się tylko 2 razy, więc jestem szczęśliwa bo zdążę wszystko ogarnąć.

Aaa pierwszy spacer jeszcze przed nami :sorry: pogoda w kratkę, tu deszcz pada, tu znowu śnieg. Poczekam jeszcze.
 
Dziewczyny a zamierzacie przed pierwszym spacerkiem werandowac najpierw Maluszki?Ja chyba od jutra juz zaczne☺
 
reklama
Ja zamierzam wyjść jutro z małym na 5 min na balkon, jutro na 10 min juz z wózkiem a potem codziennie dłużej.
Co do chwytania to mój tez chwytał ale sama brodawke bez otoczki, teraz chwyta z otoczka i szybciej mu mleczko leci bo aż słyszę jak przelyka.
 
Do góry