reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

cień- jest dzień że uda się zrobić wszystko a jest i taki że bałagan na całego. Pocieszam się tym że jeszcze 2 mc i mała nie będzie tak wymagajaca. Obiad jednodaniowy, czasami m cos ogarnie jak wróci z pracy.
 
reklama
U nas pobudki w nocy co 1,5 godz lub dwie, ale mały zjada w 20 min i przeważnie idzie spac dalej. Niestety od kilku dni mamy oroblem z brzuszkiem, pręży sie, stęka, popłakuje, widać ze cierpi, byliśmy u lekarza i dał nam jakieś kropelki na gazy, niestety póki co poprawy nie ma :( ja juz tak padnięta, ze nie wiem jak sie nazywam, gdyby nie to, ze starsza córę ze szkoły musźe odbierać to cały dzień w szlafroku bym łaziła....

Do tego dzis mały miał zatkany nosek i jak mu wyczyściłam to okazało sie, ze ma takie mocno żółte babole i teraz nie wiem czy ńie powinnam iść z nim znów do lekarza bo to takie ropne babole a nie zwykle, jutro spróbują go zarejestrować, echhhh
 
My po wizycie, maly zdrowy, troche za szybko przybiera na wadze, w trzy tyg. 1,2 kg, no ale przeciez nie będę go odchudzać, widocznie tak potrzebuje. Co do brzuszka to powinno z dnia na dzien sie poprawiać, oby bo dzisiejsza noc i wczorajszy dzień to byla masakra.
A co u Waszych dzieciaczkow?
 
3 tyg.po cc. Jest git. Tylko z wagą trzeba zejsc jeszcze.
 

Załączniki

  • 1458291199387.jpg
    1458291199387.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 163
Poziomka a jak karmisz dziecko? Może to kolki, u nas okazało się, że to kolka spowodowana nietolerancją laktozy przez syna. Kropelki kolaktaza pomogły. Rób dodatkowo masaż brzuszka to może przejdzie. A jak ma katarek to dobre są inhalacje na początek jakiejś infekcji. U mnie synek za mało wg lekarzy waży, ale wygląda na zdrowego chłopczyka. Póki go nie rozbiorę to każdy uważa, że to głupoty z tą wagą są. :)
 
Antossia, to chyba właśnie nie sa kołki bo z tego co wiem to te pojawiają sie tylko wieczorem a u nas cała noc i cały dzień stękania i problemów z puszczeniem baczka cz zrobieniem kupki. Lekarz powiedział,bez ma bardzo duzo gazów w jelitach. Mamy tez podejrzenie skazy białkowej w związku z czym od kilku dni jestem na diecie bezmlecznej, do tego nie jem żadnych owoców i warzyw na surowo, generalnie jem tylko ryż, kurczaka i gotowana marchew bo boje sie tknąć cokolwiek innego przy jego problemach.
Powiem szczerze, ze mam juz dosyć, na widok kurczaka robi mi sie niedobrze no i cały czas jestem głodna, jestem bliska przestawieniu go na mm :(
 
reklama
3 tyg.po cc. Jest git. Tylko z wagą trzeba zejsc jeszcze.

Volkslistę u mnie brzuszek tez juz ładnie zszedl, co do wagi to jeszcze 5 kg do zrzucenia, aLe przy mojej obecnej diecie kurczakowe warzywnej to pewnie za dwa tyg juz będzie po zbędnych kg.

Dziewczyny, karmicie piersią? czy jest jakaś mama, która karmi mm?
 
Do góry