reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

IMG_5036.jpgIMG_5261.jpgIMG_5660.jpg
 
reklama
IMG_0059.JPGNowa Hollister rozmiarS-40zł|58cm od pachy rękaw mierzony. od ramienia w dół-67cm|
IMG_0058.jpgS Abercrombie biała w takie paski blue jeans/20zł -53cm rękaw od pachy/długość63cm
IMG_0052.JPGHollister XS 57cm od pachy rękaw mierzony/ długośc bluzki od ramienia 62cm-20zł
IMG_0060.jpgGap Kids na 14-16lat-10zł|66cm od ramienia w dół
Edytowałam też info o wcześniejszych ubraniach męskich
 
Phelania firma moterhood..Przy pierwszym dziecku nie mialam i kupiłam przu drugim i bardzo mi sie przydał:)
Cena 35zł plus wysyłka IMG_5661.jpg
 
IMG_0121.jpgAdidaski ADIDAS;) 24 rozmiar IMG_0096.jpgcena 45 pl wysylka
IMG_8580.jpgPuma rozmiar 26 16cm 60 pl wysylka

IMG_7034.jpgCocodrillo rozmiar 20 cena 10pl wysyłka(załozone do sesji)bo Młody jeszcze nie chodził:p
IMG_7036.jpgIMG_7038.jpgIMG_9455.jpgIMG_9461.jpg
 
reklama
Dziewczyny w związku z pomocą dla mojej kuzynki Eweliny (pisałam o tym wczoraj)
Dziękuję bardzo Netce,która wykazała wolę pomocy.
Jeśli któraś z Was ma do oddania
rożek
rogal do karmienia
laktator
Lub inne nie potrzebne rzeczy jak np;grzechotki
Byłabym bardzo wdzięczna.
Dziecko jest odwrócone i nie wiadomo jaka płeć, Ewelina mówi,że od pierwszych chwil czuje,że to jest chłopaczek.
Nie jestem w stanie pomóc jej z całą wyprawką dlatego Was proszę o pomoc
Dzięki jak coś czekam na priv
 
Do góry