reklama

staraczki 2013 !

  • Starter tematu Starter tematu kamii150
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
jestem mamcie :) bylismy u tych lekarzy dzis z rana co maz mial robione PET/CT( najlepsze badanie na raka ) dwa miesiace temu pokazywli nam wszystko, maz ma zakalczone przerzuty na plucach ale niemial zadynch aktywnych komorek rakowych, oboejrzeli badania z wtorku tydzien temu i porownali ze niby cos tam uroslo , i na tej podstawie ze uroslo stwierdzili tez ze sa to przerzuty na plucach .... bo jak cos co nie jest aktywne niby uroslo. potem zabralam meza do mojego lekarza od b17 i od medycyny naturalnej i to tak jets ze nawet jak sie raka zabije to on do pewnego momentu produkuje jeszcze nieaktywne komorki rakowe a potem gdy organizm sie zorientuje to to zaczyna wydalac :) wiec pozostajemy na b17 bo jak narazie do tej pory odnosi ona najlepsze skutki w leczeniu raka :)
 
reklama
Dziewczyny dacie radę ze swoimi maluszkami a jak nie będziecie czegoś wiedzieć to zawsze jesteśmy my i bb zawsze coś podpowiemy w razie wątpliwości:tak:


Jak tu weszłam to też się zastanawiałam czy i mnie coś złego nie spotka w następnej ciąży bo tu dziewczyny prawie same z problemami, ale postawiłam się do pionu i myślę pozytywnie i wierzę w to że będzie wszystko ok bo niby dlaczego musi coś się źle dziać??!!

Kobietka zadbaj o siebie bo przy małym dziecku to zupełnie nie ma czasu na takie rzeczy jak wizyta u fryzjera czy cokolwiek innego.
 
Nasze sukcesy:
Karola- 25lat, syn 2 latka, starania zakończone pomyślnie, termin porodu??
Bunny86- termin porodu??

Nasze starania
Sylwiad- 22lata, córka 18 miesięcy, starania rozpoczęte
Kinga- 26 lat, syn 5 lat, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania jak najszybciej się da

Poczekalnia
Zonqa-28 lat, syn 2 lata 2 miesiące, starania kwiecień 2012
Phoenix- 27 lat, syn 2 lata 3 miesiące, starania kwiecień/maj 2012
Joweg- 20 lat, starania maj 2012
Jord- 27 lat, córka 20 miesięcy, starania maj 2012
Trojan85- 27 lat, starania maj 2012
Kamea- 28 lat, syn 2 lata, starania czerwiec 2012
JustkK- 27 lat, syn 2lata i 3miesiące, starania jesień 2012
Kobietka- 24 lata, starania maj 2013
Ciocia Klocia-28 lat córka 6 lat, syn 4 lat starania w planach


???
Wisieńka
 
zonqa- zastanawiam sie wlasnie :) ale w sumie niema sensu wczesniej zanim wyremontujemy dom to zejdzie troche ..... ale ja bym chciala wczes niej :=) ale postaram sie wytrzymac musze prawko zrobic :D i pokoj dzieciecy przygotowac :D
 
Cześć Dziewczyny! :)
Jestem tu nowa i postanowiłam przywitać się własnie tu,w tym wątku,bo planuję zostać mamusią w 2013 roku:)
Jeny,ten rok bedzie mi się ciągnąć w nieskończoność a ja już tak baaardzo chce mieć dziecko..
Niestety narazie mieszkamy z mężem w malutkim mieszkanku,
poza tym chcemy pooszczędzać przez ten rok,żeby zapewnić dzieciątku dobre warunki.
Staram sie nie byc egoistką i mysleć o tym,żeby jemu było jak najlepiej jak przyjdzie na świat ale to czekanie mnie dobija :(
Pozdrawiam Was kochane,miłego wieczoru:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry