reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Hejka.

My równiez chcemy starac sie o drugie dzieciątko za dwa lata,narazie mam małego roczniaka i chcemy poczekac az podrosnie.Moja siostra ma 5 lat róznicy i jest ok,niektórych co znam to tez mają co 4 lata takze dla mnie ta róznica jest ok.

Pozdrawiam
 
ja też myślę o 2013 roku :-) moja ma już co prawda 3,5 roku ale niestety finansowo w tej chwili nie mogę sobie na drugie dziecko pozwolić, wydaje mi się że różnica 5 lat to jeszcze nie tragedia :-)
 
mój brat ma rożnicę między dziećmi 4 lata..
chłopca i dziewczynke..
i niby sie dogadują , fajnie bawią.. ale wiadomo jak to rodzeństwo .. czasem się biją i robią sobie na złość jak jedno chce oglądac bajkę o jakichś piratach a druga o misiach;-)
ale poza tym same plusy... kochaja się szalenie:tak:
i są za sobą .. jak to rodzeństwo..

wam zycze udanych staranek..

a sama planuję mieć kolejne dziecko po 5 latach :-)
 
no faktycznie się pospieszyłam bo i ja przenoszę się do 2012 :) nie doczekam się tych dwóch lat:sorry2: a rok to jeszcze ... wspólnie z narzeczonym stwierdziliśmy że to dla nas za dłuuugo :)) mam nadzieję że już zostanę przy 2012 bo jak będzie mnie tak korciło jak teraz to i jeszcze do 2011 się dołączę :-D.
 
reklama
ależ tu puściutko :) więcej Panienek z forum nie szykuje się na mamusię w 2013?:)
a i mam pytanie znalazłam wątek staraczki w 2011 oraz mamusie 2012 a staraczek na 2012 nie ma?:) bo ja jako na pewno dołączam tak jak już mówiłam plany się przesunęły..jeśli któraś z Forumowiczek wie coś na temat to czy taki wątek istnieje to proszę o odpowiedz bo nie chciała bym kopiować tematu,a jestem pewna że jest więcej Dziewczyn które już teraz wiedzą że będą się starać w 2012 przecież to tylko 8 miesiecy :))(niestety dla mnie rok bo dopiero w Czerwcu staranka ;( ale wytrzymam :) )
 
Do góry