reklama

staraczki 2013 !

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez kamii150, 20 Marzec 2011.

1. kamii150

kamii150 Gość

...............

Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 Październik 2013
  2. madzia84

madzia84 Kochamy Ciebie Bartusiu!!

Hejka.

My równiez chcemy starac sie o drugie dzieciątko za dwa lata,narazie mam małego roczniaka i chcemy poczekac az podrosnie.Moja siostra ma 5 lat róznicy i jest ok,niektórych co znam to tez mają co 4 lata takze dla mnie ta róznica jest ok.

Pozdrawiam

3. reklama
  4. rikapa

rikapa Gość

ja też myślę o 2013 roku :-) moja ma już co prawda 3,5 roku ale niestety finansowo w tej chwili nie mogę sobie na drugie dziecko pozwolić, wydaje mi się że różnica 5 lat to jeszcze nie tragedia :-)

5. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

mój brat ma rożnicę między dziećmi 4 lata..
    chłopca i dziewczynke..
    i niby sie dogadują , fajnie bawią.. ale wiadomo jak to rodzeństwo .. czasem się biją i robią sobie na złość jak jedno chce oglądac bajkę o jakichś piratach a druga o misiach;-)
    ale poza tym same plusy... kochaja się szalenie:tak:
    i są za sobą .. jak to rodzeństwo..

wam zycze udanych staranek..

a sama planuję mieć kolejne dziecko po 5 latach :-)

6. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

Życzę powodzenia wszystkim staraczkom :)

7. agnieszka.kk

agnieszka.kk Styczniowa mama Alana :)

o nowy wątek 2013 szybciutkoooo...

Życzę wam owocnych planów i starań oczywiście :tak:

8. maron

maron Fanka BB :)

powodzenia :-)
    byc moze tez do Was kiedys dolacze :-D ale jak na razie zostaje na 2012 :-)

9. ewula00

ewula00 szczęśliwa ;)

życze powodzenia w waszych planach

staraczka z 2011:-)

10. reklama
  11. kamii150

kamii150 Gość

no faktycznie się pospieszyłam bo i ja przenoszę się do 2012 :) nie doczekam się tych dwóch lat:sorry2: a rok to jeszcze ... wspólnie z narzeczonym stwierdziliśmy że to dla nas za dłuuugo :)) mam nadzieję że już zostanę przy 2012 bo jak będzie mnie tak korciło jak teraz to i jeszcze do 2011 się dołączę :-D.

12. kamii150

kamii150 Gość

ależ tu puściutko :) więcej Panienek z forum nie szykuje się na mamusię w 2013?:)
    a i mam pytanie znalazłam wątek staraczki w 2011 oraz mamusie 2012 a staraczek na 2012 nie ma?:) bo ja jako na pewno dołączam tak jak już mówiłam plany się przesunęły..jeśli któraś z Forumowiczek wie coś na temat to czy taki wątek istnieje to proszę o odpowiedz bo nie chciała bym kopiować tematu,a jestem pewna że jest więcej Dziewczyn które już teraz wiedzą że będą się starać w 2012 przecież to tylko 8 miesiecy :))(niestety dla mnie rok bo dopiero w Czerwcu staranka ;( ale wytrzymam :) )

Poleć forum