reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Ja zaczynam swirowac jutro termin @ - ale to bedzie 27 d.c - w poprzedni miesiacu wlasnie wtedy dostalam okresu.. wiec nie wiem jak bedzie teraz.. mam mdlosci chyba z tych nerwow;/

ja myslicie jest sens jutro sikac z rana na tescior:p mam taki o czulosci 10
 
Chyba nic z tego nie będzie, tak czuję przez ten negatyw z dziś rana.. przy takich cyklach, starania to czysta abstrakcja. Następne mi wypadną o zgrozo na początku października!
 
Hej dziewczyny! Nie nadążam z czytaniem, a jeszcze będę musiała się wrócić, że poszukać tej nazwy oleju z wiesiołka, który polecałyście. Bo niestety rano po porannych miłościach już lekko różowa wydzielina poleciała, także nie mam złudzeń, że @ dziś zawita na całego. Następny 22.09, a dni płodne 4-10.
A z nowości to wczoraj znajomi nam powiedzieli, że są w trzecim miesiącu ciąży. Ogólnie bardzo im gratulowałam i cieszę się wraz z nimi, ale wiadomo, że trochę przykro. Same ciąże dookoła ;)
 
cyntia wrzuć swój wykres do sygnatury to będziemy mogły coś podpowiedziec.

Poziomka jak tam Twoje nastawienie na ten cykl? Będziesz się starać? Ja mam kłębek myśli, boje się ze do owu nie przestanę krwawić:/

Natkusia zaraz po tym jak się dowiedziałam o poronieniu, to tez tak myślałam ze nie ma co robić testów, bo jakbym trochę poczekała to bym pewnie pomyślała ze to dziwny okres. Chociaż teraz po kilku dniach myśle inaczej, cieszę się ze wiem ze mogę zajść, zwłaszcza ze u nas były problemy. Chociaż pewnie dla dziewczyn które maja już jednego maluszka i wiedza ze moga zajsc, ten stres jest niepotrzebny.

Tekla co do TSH to na moich wynikach jest napisane ze norma jest od 0,4. A na Twoich jaka jest norma?

Benefica ja bym na Twoim miejscu znów zatestowala, dziwna sprawa z tym ze gin bez bety stwierdził ze ciąży nie ma.

Straciatella ja bym chodziła do medicover, tez słyszałam ze tam jest całkiem całkiem więc trzeba korzystać. A jak chcesz bardzo znać lekarza w szpitalu gdzie będziesz rodzic to możesz tak jak applecrumble doradzała chodzić podwójnie za jakiś czas.

applecrumble jak dla mnie to implantacja! Na okres to tydzień wcześniej tempa by nie spadła!

stazi sikaj i dawaj znać!
 
Madzia&Lena Ja też już cały tydzień przeziębiona i zamiast lepiej,to jest coraz gorzej.Mam cały nos zawalony i gardło mnie boli i się pocę a najgorsze,że nie wiem,czy moge wziąść jakieś leki :-(

Piaska Dzikuska dziewczynki trzymam za was kciuki.Ja powinnam niby dzisiaj dostać okres ale czasami mi sie przesuwało o dzień,dwa.Pół nocy nie mogłam spać i dzisiaj rano wstałam i cały czas mam cicho nadzieje,że nie dostane@.Żeby nie myśleć,to wziełam sie za sprzątanie domu ale mam troche takie głupie myslenie,że moze jest lepiej siedziec i nic nie robić,żeby @ nie przyszła z wysiłku heheh chociaż dobrze wiem,że jak mam dostać to ją dostane bez względu,czy będe robiła czy siedziała.Jedynym objawem jaki mam narazie,to straszny bół piersi,że musiałam spać w staniku ale jak tak mam prawie zawsze przed okresem.Korci mnie już od 2 dni,żeby zrobić test ale kurde boje się rozczarowania i tak przeciągam dni aż @ przyjdzie albo nie.Mój mąż ma jutro urodziny i fajnie by było mu zrobić niespodzianke jakby sie udało.Pozdrawiam was gorąco i lece dalej sprzatać a potem na zakupy i jakiś obiadek trzeba zrobić
 
Witajcie dziewczyny weekendowo, nie udzielam się tu za dużo, ale prawie codziennie was podczytuje po trochę. Właśnie jestem po @ zakupiłam sobie wiesiołek z oeparol i biorę bo jakoś w ostatnim cyku nie zauważyłam śluzu za bardzo, był ale taki jednorazowy.
Z tego co czytałam na necie to wiesiołek można brac tylko do owu bo powoduje skurcze macicy co może utrudnic zagnieżdżenie się zarodka. Do owu pozosatał jeszcze niepełny tydzień, myśle że w połowie tygodnia zaczniemy.
Mam nadzieję że dobrze obliczam owu, cykle mam regularnie trwające 27-28 dni ostatnio a dziś jest 7 dc. Robiłam TSH (od kilku lat lecze się na tarczyce) i wynik jest ok bo 1.48.

GRATULACJE dla nowo zafasolkowanych i 3mam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kolejne starające.
 
reklama
Do góry