reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Lamorela - Uszy do góry :p Będzie dobrze :)

Celta - Bardzo mi przykro :-( również mocno tule i trzymam &&&&& za następny cykl co by był ostatnim!!!

No i gratulacje dla cioci FOXowej, mam nadzieje że następnym razem pogratuluję Ci II kreseczek :)
 
reklama
lamorela.. dokładnie Cię rozumiem. Ja jutro rano mam w planach betę zrobić... ale mam jakieś przeczucie, że jak odbiorę wynik zobaczę wielkie zero... no i zapewne będzie tak, że jak już dam się pokłóć to pewnie po chwili @ przyjdzie... takie to ja mam szczęście :confused2:
 
Lamorela - strasznie mi przykro, ale nie załamuj się - młode dziewczę jesteś i na pewno Ci się uda - może faktycznie gdy ciut odpuścisz - ja tak miałam z 1 ciążą - nie mogłam, nie mogłam i jak już dałam sobie spokój z nakręcaniem, pyk - zaskoczyłam... także looooozuj teraz, relaksuj się, odpoczywaj i zobaczysz, że będzie dobrze !!!
 
reklama
Kingax1 - gratulacje z powodu II - spokojnej i zdrowej ciąży życzę

a nam, oczekującym - takich wyników w najbliższym cyklu :-D
 
Do góry