reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Dominika dwukosmówkowa dwuowodniowa była u mojej siostry. To był szok, bo w rodzinie nie było bliźniąt;-)
Nie stresuj się tylko olej sprawę, nawet jak naślą ci policję to powiesz prawdę a sąsiad niech robi co chce;-) ale powiedz jacy Ci ludzie teraz są ..

Miłego dnia !!

Wklejam pokój młodej (tak na troszkę poogądajcie i skasuję potem) Jeszcze muszę jej przebrać te zabawki bo ich ma za dużo i komodę dokupić, nową firankę powiesić (ale też muszę skrócić). Podleczę się to się tym zajmę;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
AsiuSzw,moze byc i tu,myslalam ze chociaz odwiedzisz nas na staraniach od wiosny/lata:p ,a ze nie bylo Cie-to pozwolilam sobie wywolac Cie na innym watku:) Juz zaraz 3trymestr zaczynasz,jak sie czujecie?
Pozdrawiam.

Dziewczyny, wiecie moze co z Ashlee?
 
Grubson, jak się dziś czujesz? Nadal Cię boli brzuch?

Butterfly, gratuluję zdrowego synusia :D

Dominika, też jestem zdania, że nie powinnaś płacić dziadowi ani grosza :wściekła/y: Pewnie jest tak, jak KasiaJ pisze - może rysa była już wcześniej, a teraz od Ciebie próbuje wciągnąć kasę! Bądź tu człowieku miły dla sąsiada :/

KasiaJ, piękny pokoik! Bardzo mi się podoba :) Łóżeczko jest rewelacyjne!

Od poniedziałku wróciłam do pracy i jestem bardzo zadowolona, ale też strasznie zmęczona. Jak wracam z popołudniowej zmiany, to już do niczego się nie nadaję i padam...
 
Dominika dziekuje mamy sie dobrze. Rosnie my sobie. Jestem na zwolnieniu wiec raczej juz na spokojnie tryb zycia prowadze.
Na starania czasem zagladam aby zerknac jak postep w II kreseczkach, ale nie odzywam sie bo po co.
Ja suwaczkow nie widze wiec nie wiem na jakim Ty jestes etapie. Widze tu za to tyle nicow znajomychm bardzo sie ciesze dziewczynki ze zmienikyscie watek na ten juz w dwupaku.
Trzymam mocno kciuki za kazda z osobna i wszystkie maluszki w waszych brzuszkach.
Pozdrawiam!
 
Asiu,jutro zaczynam 13tydzien,mam ciaze blizniacza jednokosmowkowa,dwuowodniowa;)
Dobrze,ze u Ciebie w porzadku,wyprawka przyszykowana czy w trakcie?

Niemartwsie,zobacze czy zadzwoni do mnie czy przyjdzie,bo numer tel.podalam.Wczoraj bylam tak zestresowana,ze jezyka w gebie zapomnialam.Przemyslalam na spokojnie i nie dam sie wmanewrowac.Nie mam zadnych dowodow,ze ta rysa juz byla a oni nie maja,ze ja to zrobilam,a ze poszlam sie spytac to juz na mnie...Roznie sie zachowuja,ale nie sadzilam ze zachowaja sie w ten sposob,nst.razem nic sie nie odezwe.

Po swietach,zaczynam kompletowac powoli wyprawke;)
Mam nadzieje,ze przez ten stres dosc silny z Groszkami wszystko w porzadku.
 
Dzięki za troskę ;) Brzuch już dzisiaj nie boli, ale wczoraj męczyłam się calutki dzień, masakra, moja macica miała jakis kryzys :p Ale ważne, że jej przeszło :p

Jussastar, no jak pracujesz to zupełnie inna historia, trudno jeszcze sobie dokładać cwiczenia do tego ;) Jak tam, brzuchol rosnie?:D

Dominika, głupia historia, jednak uczciwosć nie popłaca w tych czasach.. A stres na pewno nie zaszkodził, każdy ma teraz takie stresujące sytuacje, gdyby to miało szkodzić to prawie żadne dzieci by się nie rodziły ;)/

NIemartwsie, no to po pracy musisz dużo odpoczywać!

KasiaJ, ojej jaki słodki pokój, cukrzycy można dostać :D No ale tak to jest jak się ma małą księżniczkę, nas też to pewnie czeka :D Chociaż ja tam nie lubiłam różowego tylko niebieski :D
 
reklama
Do góry