reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dzień dobry:)

Iwo trzymam kciuki za wizytę:) wszystko będzie dobrze:):-)

wysyłam fluidki na początek dnia ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


~łapcie staraczki:)

U mnie już plamienie ustało:) więc jestem spokojniejsza:)
 
Witam wszystkie starające. Już jakiś czas temu pisałam do was, swoje starania zaczęłam trzy cykle temu. może mi pomożecie. Wczoraj dostałam miesiączkę o czasie, zgodnie z moim cyklem, ale coś kazało mi zrobić test może ta nadzieja że jednak się uda mimo tego że @ przyszła. Wyszla jedna wyraźna kreska a druga słaba (test pepino płytkowy) owulacje miałam 7/8 marca. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Nie powinna ta druga kreska wyjść mocniejsza skoro to już 13 dni od owulacji? No i ten okresZapomniałam dodać że test zrobiłam dzisiaj rano
 
reklama
Ola ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedziec bo u mnie za każdym z 2 razów było zatrzymanie miesiaczki.. moze powtórz test za kilka dni albo zrób bete bo ponoć zdarza sie w ciąży mieć miesiaczke.

Mnie 16 dni po ovu tez wychodziły bladziochy.. szansa jest zawsze :)
 
Do góry