reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Olka21 najlepiej zrób dzisiaj bete to będziesz miała 100% pewność.

Milena87 ja też Rzeszów. Ja ide do Parensa w przyszłym tyg, bo tam udało mi się umówić wizyte wcześniej niż do ProFamilii. O Magoniu słyszałam dużo dobrego, teraz sama się przekonam. A powiedz jakie badania Ci zlecił na pierwszej wizycie?

Dziewczyny a czy miałyście tak, żeby przed owu mieć wysoką temp? Ja od dwóch dni mam 37, a owu napewno jeszcze nie było, dziś zaczyna pobolewać dopiero jajnik.
 
reklama
Gabis widzę że podkarpacie opanowało nasz wątek :-) fajnie że jest nas tutaj tyle

Milenka trzymam mocno kciuki :-)

Olka kilka razy zdarzało się że dziewczynom test pepino wychodził pozytywny, często poruszałysny ten temat ;-) niestety tej firmy są testy wadliwe może zanim pójdziesz na bete zrób z innej firmy , a dopiero później bete?
 
Dzieńdoberek :-)
Wczoraj spać nie mogłam a dzisiaj oczy na zapałki, chyba zaraz wlezę do wyra.

Milena87 - razem od 2003 r sex bez zabezpieczeń przez pół roku, 2008 r odstawione tabletki i od wtedy nic. M raz zrobione badania wynik w miare dobry. U mnie zdiagnozowana tarczyca Haschimoto leczona do dziś, hsg zaliczone inne badania porobione. Mała przerwa w staraniach połowa 2012 do prawie końca 2013 r leczenie guz piersi. Wszystkie wyniki dobre, prócz małej niedomogi ciałka lutealnego, owu z wahaniami od 14 dc ostatnio ok 18 dc i to aż trzy jajeczka jakiś ewenement. W poniedziałek powtórne wyniki M. Tak o taka mała krótka zawiła historyja, jak widzisz nadzieja umiera ostatnia.

Monarti - dobrze, że plamienie ustało, nie przepracuj się:-D

olka21 - jeżeli przyszła @ to zależy jaka. Test odczytany w prawidłowym czasie? Jeżeli @ jest słaba, nie ma skrzepów, tylko czysta krew plamienia, brudzenia itp to jest nadzieja na @, najlepiej idź zrób betę, jeżeli będzie w miarę wysoka a rzekoma @ bedzie nadal to biegiem do jakiegoś lekarza, jezeli zaś beta będzie niska tzn że doszło do samoistnego poronienia i wtedy po @ lekarza że miałaś dwie kreski na teście ale przyszła @ i jak trafisz na dobrego doktora to może zleci dodatkowe badania dlaczego poroniłaś, poradzi co dalej.

Dziś w planach włączę wodę zaliczę łazienkę, maseczkowanie włosów później zerknę do cienkich skarpetek co tam słychać, reaktywuję półbuty, balerinki i wypad do miasta, coś na obiad. Podobają się mi cztery rzeczy tylko nie wiem co wybrać, najchętniej wszystkie ale to nie możliwe. Czarne balerinki, spódniczka w kwiaty, tenisówki sneakersy i ładna bluzeczka na wiosnę. Za dużo tego jest nie wiadomo co wybrać. Jeszcze ściągnę pranie i przebiorę pościel wstawię pranie...
 
olka21 - jeżeli przyszła @ to zależy jaka. Test odczytany w prawidłowym czasie? Jeżeli @ jest słaba, nie ma skrzepów, tylko czysta krew plamienia, brudzenia itp to jest nadzieja na @, najlepiej idź zrób betę, jeżeli będzie w miarę wysoka a rzekoma @ bedzie nadal to biegiem do jakiegoś lekarza, jezeli zaś beta będzie niska tzn że doszło do samoistnego poronienia i wtedy po @ lekarza że miałaś dwie kreski na teście ale przyszła @ i jak trafisz na dobrego doktora to może zleci dodatkowe badania dlaczego poroniłaś, poradzi co dalej.A więc miesiączka zaczęła się wczoraj około 17 zauważyłam jak poszłam siusiu to miałam slady takie brązowe na papierze. Tylko przy siusianu coś mi tam leciało. Podpaski czyste ledwo jakieś plamki do końca wieczora i przez noc. dziś od rana to samo, tylko jak siusiam to coś poleci i na tym koniec a kolor to taki różowawy. No zobaczymy powtórzę ten test może faktycznie wadliwy tak jak mówicie
 
Gabis?A może owu już była? Skoro taka temp?

Jołasia dodaj mi trochę energii:-) mnie len ogarnął i przyczepił się do mnie i odejść nie zamierza :-( trzymam za Was dziewczyny mocno kciuki aby Wam się udało i nie was te mdłości męczą :-) z tego na pewno się ucieszycie :-)
 
Witam z rana
Wrocław skąpany w słońcu
Ja dziś spałam jak dziecko ale możliwe że dlatego że poszłam spać po 1. Dobrze że dziś już piątek.
Dziś czeka nas wizyta u androloga najchetniej nie poszłabym na nią, ale to nic nie zmieni. Trzymajcie kciuki:)
 
reklama
Ja o 6 wstaje do pracy więc jak pije kawkę to uda mi się zajrzeć.
Ja wizytę mam wcześniej ale młoda idzie do lekarza na 13. Czasem jeszcze potrafi mieć 38 stopni więc strasznie się martwię. Internetu nie czytam bo tam straszne rzeczy piszą :(

Brr - dobrze że wiesz na czym stoicie. Daj znać co lekarz doradzi.
 
Do góry