reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

No i ja dzis sie polenilam;)
Dzis jak to mowi moja corka dzien mamy i Poli;) i corka i opiekunka chore wiec musimy same dac sobie rade. Na szczescie troche z praca sie obrobilam;)
Dzis glownie porzadki w planach bo balagan ze szkok.
Sorki ze nie odpisze ale na tel ciezko.
Buziole dla Was i milego dnia...
 
reklama
Malusiolka - czuję się przytłoczona całą sytuacją i chorobą młodej :( dodatkowo moja przyjaciółka już jest w szpitalu. Czuje się jakbym w jakiejś farsie grała...
 
Kasik, fajną masz córkę :) Widzę, że jest w wieku mojej Oliwii :)

Karola, tak chce się żyć :D:D Pogoda piękna. Dobrze, że jest ciepło. Przynajmniej pranie wyschnie. Tak od dwóch dni prawie nic mi nie wyschło, a tak się kisi w domu.

Jołasia, i co w końcu ubrałaś?: P

Iwo, przykro mi.. nie wiem co mam napisać :( <przytul> Współczucia dla Twojej koleżanki i zdrówka dla Twojej córeczki :* Jestem całym sercem z Tobą Kochana.

Jest już po 9-tej, a Oliwka jeszcze śpi :p Śpioch :D:D
 
Starające się: 15do potwierdzenia

II kreseczki: IV'14=>7, V'14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9,IX'14=>3,X'14=>9

Listopad 2014:
goska03,iwo,MotylkowaOna

Czekamy na potwierdzenie:
Marzec
JustynaU - @ 25.03
watpliwosc - @25.03
AsiaSz - @26.03
mychunia - @27.03

ana0808 - @28.03

Kwiecień

kasikz - @1.04

ewelinka_shn - @3.04
gabis - @4.04
susel - @5.04
jołasia - @7.04
Blair87 - @9.04
jussastar - @9.04
KasiaP - @10.04
Anulka1988 - @12.04
mligocka - @12.04


Poczekalnia
anuszka,karotka00,wandzia_ 23,celta,
malena100,Mississ1301,fox,Leemonca, Conti,Anna223,Dominika_89,czarna2532, karolina859,m-s,kalisia,Gochson,Bezdzietna,Agaawa,julia0903,Krao lina,doska1,Nachtigall,dziuneczka,CzekaCudu,agnies zkak,Lisica.
 
Anula – ja mam gorzej bo kuchnię miałam już urządzoną – z meblami i dobieram lodówkę… Chcemy, żeby była jak najpojemniejsza tak ok. 250 l w chłodziarce, no Frost w całości i żeby miała szufladę świeżości. Niestety dwudrzwiowe nie wchodzą w rachubę bo nie przejdzie przez nasz klatkę schodową (mieszkamy w starym budownictwie – domek tzw. klocek J ). Mamy upatrzoną jak na razie jedną… ale jeszcze szukamy J A Ty jaką kupiłaś, że tak Ci się podobała?
Jołasia – dzięki, mam nadzieję, że tak jest skoro raz mi wyszło tsh w normie.
Chciałam więcej napisać, ale mąż mnie goni do pracy.
Miłego dnia!!!
 
iwo:) - nie denerwuj się tak, fakt, życie to nie bajka ale miarkuj dla swego zdrowia dl młodej a przyjaciółce twe wsparcie sie przyda a nie twoje łzy

Malusiolka - sweterek z dłuższym tyłem i mini dżinsową ale nie wiem czy zaraz sie włożę coś innego, tak wieje u nas, że w spódnicy lepiej nie wychodzić, normalnie jak nad morzem daje ciepłą bryzą :-)
Oj jak fajnie patrzeć że już na liście jestem w połowie, kwiecień już lada moment. A u mnie galaretowaty śluz :szok: Nie za wcześnie, 12dc
 
Ostatnia edycja:
iwo:) a od kiedy Twoja Corcia ma taka temperature? Po lekach przeciwgoraczkowych spada? Co ile nawraca? Przepraszam ze pytam ale martwie sie... Jak bylas z nia u lekarza to dostala asekuracyjnie jakis antybiotyk czy tylko cos przeciwgoraczkowego?Jakie badania jej robila bo nie pamietam.Moze nawrocila sie jakas infekcja...Trzymam kciuki za wizyte na pewno wszystko bedzie dobrze:tak:

Ja mam jednego pieska ale cos tam ostatnio Mezowi chodzi po glowie drugi nieco wiekszy:sorry2:
Sciskam Was wszystkie mocno
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aschlee a jakiego masz kudłacza, bo ja jamnikogonczego pyszczek bardzo podobny do jamnika. Wygląda jak przerośnięty na sterydach jamnik :-D Kochany mądry właściwie kundelek bo bez rodowodu ale nasz mały czterołapny skarbik.
A ty jak się czujesz jak postępy u lekarza a jak u prawnika?

Skóra głowy wmasowana olejkiem, nowym szamponem umyta, włoski wymaskowane, teraz się naturalnie podsuszają. Własnie skaracam spodnie, kupiłam takie ładne, nowe Zobacz załącznik 616052 przedostatnie na obrazku tylko kwiaty troszkę większe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry