reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej dziewczyny.
Przepraszam, nie nadrobie. Wczoraj utopilam w wannie moj telefon i nie mam gdzie was podczytywać.

Iwo kciuki za wizytę.

Ja robiłam dziś test i znowu nic, a jeszcze do tego zaczęłam plamić więc ta @ przyjdzie jednak.

A jeszcze Milenka tu pisała o zrostach w jajowodzie po wyrostku, i może i ja mam i to z tego jajnika miałam ovulacje. Hmm. W tym cyklu wybiore się na HSG tak jak gin zalecał.

Jeśli chodzi o wagary, to mój młody już mnie wczoraj pytal czy pozwole mu nie isc dzis do szkoly, wiec doszlam do wniosku ze jak ma sie urwac z lekcji i Bóg wie gdzie szwędać i do tego nie odbierać telefonów to stwierdziałam, że wole mieć nad tym kontrole. Ale się cieszył.
A ja w pracy. Przeziębiona i wściekła.
Miłego dnia!
 
reklama
jołasia aktualnie czekamy na wyniki histo w przyszlym tygodniu powinny juz byc...9 mam kolejna wizyte u nowej juz lekarki zeby sprawdzic czy wszystko jest w porzadku.Mam nadzieje ze tak...
ja mam uparciucha kundelka ale wyglada jak przerosniety york:-D cykor boi sie nawet kota.
Smieszny jest bo nauczyl sie ze jak czegos sie boi to przybiega na kolana i sie zali ( tak smiesznie powarkuje i jeczy jakbym go nie znala to bym myslala ze cos go boli :-D)
 
Ostatnia edycja:
Asiu no trzymam kciuki zeby to nie@. Ja tez wybieram sie na hsg( juz kiedys mialam robione) ale nie wiem czy zdaze zrobic. Musisz je robic na poczatku cyklu i przed rozne badania sa potrzebne w zaleznosci od miejsca gdzie sie robi
 
Asiu to plamienie wcale nie musi zwiastowac okresu wiec jeszcze nic straconego ;-)

Aschlee trzymam kciuki zebys dowiedziała się jaki konkretnie byl powod straty maluszka. Na pewno wszystko bedzie ok ;)
 
Aschlee25 - tak to bywa z tymi zwierzakami, mój jak coś nie tak to odrazu do mnie idzie i się przytula, jak go bolą plecki tzn kręgosłup to siada mi na kolanach tyłem do mnie i czeka na głaskanie, jak brzuszek to siada obok mnie i łapkę odsówa żeby troszkę pomasować a jak smutny to czeka by się położyć i poprzytulać.

Mi przed hsg robiono badania hormonów, tarczycy męża wyniki, a zdecydowano się dopiero jak nabawiłam sie zapalenia przydatków i wtedy dopiero było robione hsg
 
Czesc zabiegane mamy i przyszle mamy
Jestem mama z BB i aktualnie w ramach programu aktywizujacego rynek pracy przygotowujemy z portalem RynekFranczyzy.pl program promujący Franczyzę w gronie młodych mam

Zwracam sie z wielka prosba - wypelnijcie ta krotka ankiete !! doslownie 10 pytan a dla nas bardzo wazne jest zeby uzyskac szeroki obraz calosci !!!

Na poczatku krotki wstep a potem przeniesienie do ankiety :D

Ankieta „Pracująca Mama” | Rynek Franczyzy
 
Monarti owu raczej nie miałam. Dziś mam 13dc, ale żadnych objawów owu nie widze, Testy negatywne, dopiero zaczyna pobolewać jajnik. Bardziej boje się właśnie że to jakaś infekcja. No ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
Aha dodam jeszcze że ten cykl zaczełam temp.36,9 i najniżej spadło mi do 36,7. Czy to jest ok?

AsiaSzw ja tez zawsze nadrabiam forum w wannie i właśnie obawiam się takiej sytuacji. No a teraz po twoim wypadku będe już super ostrożna ;-)

A ja dzisiaj też sie troszke lenie. Bo mam urlop bo mój Mati jechał dzisiaj z przedszkolem do Teatru i byłąm zatrudniona jako opiekunka. Potem miałam zabrać go już do domu, ale chciał zostać w przedszkolu, więc ja mam luzik :)

A u nas też pogoda piękna, tylko wieje jakby się wściekło!
 
Ostatnia edycja:
Aschlee - temp łapie ja od 1,5 tyg. Obecnie raz dziennie. Antybiotyk dostała na mocz. Ma zrobione badania na wirusy i bakterie wyniki będę znała za godzinę.

Jestem po usg. Dzidzius wiekowo 7 tyg plus / minus jeden dzień :) serduszko bije 127 uderzeń na minutę. Więcej nie pamiętam. Mam dużo zdjęć ;)
 
reklama
Do góry