reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Malusiolka tule bardzo mocno. Nie smuc sie moze Maz byl zmeczony po pracy.Trzymam kciuki zebyscie wspolnie i bardzo milo spedzili rocznice slubu.No i oczywiscie Wszystkiego Najlepszego dla Was z tej okazji
1261324clkqf71yk0.gif
 

Załączniki

  • 1261324clkqf71yk0.gif
    1261324clkqf71yk0.gif
    58,7 KB · Wyświetleń: 143
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie Dziewczynki!

Emalia- kuuurcze, ale szybko Ci wyszla druga jaśniutka kreseczka. Oby wszystko dobrze się działo!! :tak:

Maluś- mimo, że rocznica jutro to ja już składam Tobie dzisiaj życzenia Kochana! Duuuzo miłości i byście jeszcze 100 lat razem przeszli przez życie trzymając się za rece! :tak: Sto lat dla Was :-D Maluś nie smutaj się już... Proszę... Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :tak:

A u mnie jutro trudny dzień Dziewczyny... Czeka Męża i mnie pierwsza wizyta w klinice niepłodności. Ech, oby nam pomogli, plisssss :baffled:

NOWY WĄTEK SPEŁNI MASZE MARZENIA DZIEWCZYNKI! :-D

Malus- a gdzie przepis na sałatke z curry???? Obiecałaś! :-) A te sałatke z zupki chińskiej robiłam już mnóstwo razy i jest pyyyszna :-)
 
Ostatnia edycja:
Maluśka- Wszystkiego Najlepszego dla Was. Głowa do góry.

Emalia- :-D poczekam z gratulacjami coby nie zapeszyć.

Zrobiłam dzisiaj test owulacyjny- 12 dc, a tam kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej, śluz płodny, większa ochota na serduszkowanie niżeli zwykle hmm:-)
 
cześć dziewczyny,

ciesze się że was znalazłam bez problemu :-). Czuję się okropnie przez mdłości ale ciągle regularnie Wam kibicuję. także w Nowym Roku samych dwóch kreseczek!!!

Emalia jak szybciutko wyszła druga kreseczka, może owulacja była ciut wcześniej i powolutku można zaczynać się cieszyć :-). trzymam kciuki
 
reklama
Hej na nowym watku!! Super Iwo ze go zalozylas :-)

Malus
najlepszego na jutro w dniu rocznicy i oby byla udana :tak:

mychunia
swietnie ze dobrze sie bawilas :-)

emalia
&&&&&&& zacisniete bardzo mocno :tak:


Dziewczynki w tym roku musimy wszystkie zaciazyc! Choc ja w sumie to nie wiem czy to zrobie bo maz nie chcial zyczyc powiekszenia rodziny:-( Mam ochote zaczac szukac nowego meza...:sorry2: To taki zart oczywiscie ale mnie wkurza ta chwiejnosc osiki na wietrze... W kazdym badz razie, w jutro ide do gina wiec sprawdze czy wszystko ok. Testu nie robilam tempka spadla wiec poprostu musze uznac ze zaczal sie nowy cykl... Nigdy wiecej, ale to nigdy nie zrobie juz testu przed terminem spodziewanej @ never!

sylwestra przespalam, chyba o 22 zasnelam, :-pObudzilam sie o 8:30 ;-)Troche szkoda bo tez bym poszalala na imprezie bo tego nie robilam odkat jestem w malzenstwie czyli 4,5 roku... No ale moze za rok!

macie jakies postanowienia noworoczne ?:-)Procz tych no wiecie o maluszki? Bo ja chce kupic mieszkanie lub wyremontowac polowke domu i najwazniejsze dla mnie schudnac okolo 15-20 kilo;-) Jutro sie zwaze i zdecyduje czy 15 czy 20:-DObawiam sie ze to drugie hehe ;-) jestem naladowana pelnia energii na ten nowy 14 ty rok, na szczescie 13 stka juz za nami :-)
 
Do góry