reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss, ja tez mam dzisiaj ochotę na zmiane męża :) Wczoraj trochę sie pożarliśmy i prawie wcale do dzisiaj się do mnie nie odzywał, on ma taki ciężki charakterek że masakra, ale już sie chyba przyzwyczaiłam
Ja tez mam postanowienie troche schudnąć, jakieś 5 do 7 kilo. Niby nie dużo ale dla mnie to problem,
Jutro już do pracy, jak te wolne 2 dni szybko minęły :(
 
reklama
Witam dziewczyny. Z chęcią dołącze do tego wątku :) My z mężem również staramy się o dzidziusia od kilku miesięcy, z miesiąca na miesiąc coraz intensywniej niestety bez efektów.
Robie sobie testy owulacyjne i mam do was pytanie, bo nie wiem czy dobrze je interpretuję. Wczoraj kreska testowa jakby taka sama jak kontrolna, dzis testowa mocniejsza od kontrolnej. I czy to znaczy że już mam owulację, czy że dopiero za 24-36 godz? bo już zgłupiałam. Staranko było wczoraj wieczorkiem i dziś rano. I nie wiem czy zaciągać dziś męza do łózka czy może dopiero jutro??
Pozdrawiam wszystkie staraczki i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)
 
Cześć dziewczyny :) chętnie do was dołączę, choć tak na prawdę mam nadzieję szybko przeskoczyć do Wrześniówek ;) od 3 miesięcy staramy się z mężem o potomka i po chwilach zwątpienia (tak... jestem mega niecierpliwa!) dwa dni temu zobaczyłam cień cienia na teście ;) i od tej pory w głowie tylko jedno :))))))) dzisiaj rano - 12DPO zobaczyłam więcej - http://imageshack.com/a/img826/6438/ih3t.jpg :) teoretycznie jestem jeszcze przed terminem miesiączki, tak więc jestem pełna obaw. wizytę u gina mam umówioną na 9.01 tak więc jeszcze tydzień niepewności :(mam nadzieję że razem będzie nam raźniej ;)
Najlepszego w Nowym Roku! Oby każda z nas 2015 witała z maleństwem u boku ;)
 
Agniecha
oby tylko ten caly rok taki nie byl wlasnie sklocony bo oszalejemy ;-) Ja tez chce zeby te dwa dni szybko zlecialy i potem kolejne 3 dni wolnego bo trzech kroli bedzie ;-) To co zabieramy sie za zrzucenie kiloskow?:-) Mi tez pewnie ciezko bedzie ale damy rade, ja chce cel zrealizowac do konca maja :tak: Juz sie boje wejsc jutro na wage:-p

Gabis
witaj ;-) a co do pytania to korzystaj ile wam sie chce ;-)


Moj maz focha wlasnie zlapal, bo pewnie przeczytal ze bym go zmienila heh.... Wieczor sie zapowiada. Ale mam do was prosbe, o kciuki mocne zeby moj m dostal prace w styczniu na ktora czeka na odp.... Z dwoj firm. Dlatego wsparcie wazne bardzo dla nas :sorry2:
 
missis trzymam kciuki za męża :-)

ja zmieniam swoje życie prawie od początku do końca... redukuje liczbę znajomych, odsuwam się od "fałszywych przyjaciół", zaczynamy z mężem załatwianie papierków związanych z pozwoleniem na budowę, dalej staramy się o dzidziusia, o zrzuceniu kilku kg nie mówię, itp. :-D
 
Gabis- jeśli dzisiaj kreska testowa była ciemniejsza od kontrolnej to owulacja powinna wystąpić za 24-36 h :) Nie pisz na forum, tylko... :-D:-DTrzymam kciuki za Ciebie i resztę dziewczyn .
 
Emalia - mi też takie wychodziły, oby Twoje pięknie ciemniały!

Mississ - ja też już nigdy nie zrobie testu przed @

Dziewczynki lista bedzie ZAWSZE na pierwszej stronie i dodatkowo update w razie nowych wpisów.
Kto chętny by go dopisać dajcie znać :-)

Mnie bedzie trochę mniej. Po rozmowie z mężem damy sobie jeszcze 3 cykle i rezygnujemy. Oczywiście nie ma mowy o testach i mierzeniu temperatury - to jego warunek. I tak wiem że nic z tego nie będzie........
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja również nigdy więcej nie zrobię testu przed @.Choćby się waliło i paliło.:no:

Mnie proszę dopisać do listy ---> @ 18 styczeń. Z góry dziękuję.

A ja po więcej niż tygodniu laby wracam do pracy. Jutro pobudka o 6 :szok:
I do 19 .
łaaa, ja chyba nigdy nie pogonie swojego lenia.:baffled:

Śpijcie dobrze dziewczynki.

 
Do góry