reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kochane staraczki!!! Musimy się jakoś trzymać chociaż jest bardzo ciężko :-(Ja nie mogę zrozumieć dlaczego się nie udaje. Gin wybadał mnie na wszystkie sposoby a mąż nawet nie myśli gdzieś się pokazać. Ja nigdy nie przypuszczałam że będę miała takie problemy :-( Już nie wiem co mam zrobić a wyluzować baaardzo ciężko
 
reklama
Kobietki bo to kurczr tak jest jak na zlosc ... człowiek chce i dupa ... ja to odnosze wrażenie ze ciągle mam pod górę ...ciagle nie tak jak trzeba .... a objaw ciążowe myslec ze sie ma to zadna sztuka ... az sie plakac chce .... egh
 
anula kotku nie załamuj się, ja mam tak samo im bardziej się staram tym gorzej mi wychodzi. Modle się , wierzę i nie wierzę , masakra, czasami boję się sama o siebie że wpadnę w jakąś chorobę
 
Yesenia kurcze ... czuje to samo ... mysle sobie ze odpuszczę ale nie da się .... i ciągle to samo -rozczarowanie ... czekam na @ jak na skazanie ...
 
anula ja już cierpię bo mnie zalało , jak to możliwe że aż tak można się zablokować , bo nie widzę innego powodu dla którego nie wychodzi . Przy pierwszym cyklu byłam pewna , już powinnam być w 3 miesiącu ciąży a tu nic. Na dodatek nie mam wsparcia z mężu, żadnego!!
 
Yesenia ja wsparcia tez nie mam ... skwitowal dzis " to nie wyliczylas kiedy trzeba ..." rece opadają. ..czasami mysle ze jemu to obojętnie
 
Mezczyzni nie maja wyczucia zadnego w tych sprawach a ciekawa jestem jak by zareagowali jakby sie okazalo ze to oni sa w tej sytuacji winni czyli np za slabe plemniki albo bezplodny. Ciekawe jakby sie czuli jakby sie zachowywali...

Yesenia
Wlasnie a probowalas tempke mierzyc? Robic monitoring czy owu jest napewno?
 
Gabis temperature mierze, monitoringu nie mialam. Anula moj powiedzial ze to nie koniec swiata i ze moze tak ma byc. Nawet nie przytuli nie pocieszy . Tak sobie mysle ze jesli jeszcze ze dwa cykle sie nie uda to zmienie gina. Ten obecny kazal mi brac luteine od 14 dnia cyklu a na forum naczytalam sie ze ona blokuje owulacje. Jesli jeszcze chodzi o meza to odpuscilabym starania bo mam go juz dosc, musze go normalnie prosic zeby bylo przytulanie, ciagle cos mu nie pasuje. Wczesniej to ciagle mu sie chcialo. A niby tak mu zalezy.
 
reklama
Yesenia ja na poczatku tez jak mierzylam temp to wszystko wyglądało ok a jak poszlam na monitoring to sie okazalo ze mimo pozytywnych testow owu i skoku temp owu nie ma bo pecherzyk nie peka. Nie mowie ze u ciebie tak jest bo to dopiero 3 mce ale warto sprawdzic.
A z chlopami to tak jest. Byl tu juz kiedys temat o meskich "bólach głowy" podczas owu wiec nie jestes osamotniona.
 
Do góry