reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Jejku żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce:-) leniwiec mnie ogarnął:-)

Asik, Justynka i wszystkie staraczki 2014 ten rok jest nasz!
 
Dziewczyny ja brałam tabsy przez 4 lata(oczywiście to był błąd teraz to wiem bo przecież mogłam jakoś inaczej się zabezpieczać) i teraz sie boje że mi sie nie uda :(
 
Ja brałam 2 lata. Z przerwami na plastry
ASIK antykoncepcja hormonalna nie stoi na przeszkodzie zaskoczenia :-)napewno się uda:-) musisz być dobrej myśli:-)
 
Hej kochane:)
Tak nieskromnie - można się dopisać...? W zasadzie staranka odkładam sobie do wiosny/wakacji (no marzy mi się wyrównanie szans w rodzinie:) pod względem płci), ale już tak powoli trzeba się psychicznie nastawiać:) I z resztą - uwielbiam trzymać kciuki za starające się kobietki:)
Pozdrawiam
 
reklama
milusia83 witamy.... co raz wiecej nas jest... i bedzie nam razniej... :-D

Mnie sie marzy coreczka a jak bedzie chlopczyk to tez dobrze... wazne zeby bylo zdrowe !! :-D
 
Do góry