reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam wszystkie staraczki. Jestem to nowa. Od listopada zeszłego roku staramy się z eMem o trzecie łobuziątko :tak:
Starszaki już trochę odchowane (10 i prawie 5 lat).
Termin kolejnej @, która mam nadzieję się nie pojawi to 13-17 stycznia. Cykl mi trochę wariuje więc nie stać mnie na większą dokładność.
Trzymam kciuki za nas wszystkie i za parzyste liczby kresek na testach :happy2:
 
reklama
emalia- trzymam kciuki :) Oby było tak jak sobie tego życzysz.
Jestem padnięta. po 12 godzinach pracy należy się odpoczynek.:-)

Skorzystam z Twojego przepisu, Musiolka, brzmi pysznie.

Dobrego wieczoru i owocnej nocy :-D
 
KasiaJ, podaj datę @, to dopiszę Ciebie do listy starających się. A poza tym witaj :)

emalia, przepisana. Trzymam mocno &&&&& za betę. Moja już bardzo nisko spadła, a w sobotę jadę do swojego ginekologa sprawdzić, czy się dobrze oczyszczam :( Coraz bliżej soboty i mi się przez to bardzo smutno robi.

mychunia, trzeba sobie jakoś radzić skoro nie można tak :p Kochana, podaj mi jak możesz stronkę z przepisem na guziczki. Jak będzie mi się chciało, to jutro zrobiłabym. Ale nie mogę znaleźć przepisu :)

miglocka, ciesze się i naprawdę dobra jest :)

iwo <przytul>

Starające się: 16
II kreseczki:
V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9

Wrzesień 2014:
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif


Czekamy na potwierdz.:
Piaska - @ 24.12
pati... - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
Aschlee25 - @29.12
Anka10222 - @ 30.12
Conti - @ 2.01 25
Conti - @ 2.01 25Styczeń
Anna223 - @ 5.01
Olusia7982 - @ 6.01
emalia82 - @ 6.01
Gochson - @ 12.01 4
mligocka - @ 18.01
Kalisia - @ 23.01
Watpliwości - @ 23.01

Agaawa - @28.01
iwo:) - @ 29.01
agniecha83 - @31.01

Poczekalnia
Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea, ,nadzieja210,mychunia6,aureolcia,agamemnon,wandzia _23,aina110,celta,susel,malena100,Anula1988,Missis s1301,fox,
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny...
I ja się melduję w wątku 2014. Choć nie wiem na jak długo...

Ja mam dziś 63 lub 64 dc. Testy robiłam ostatnio jakieś 3-4 tygodnie temu i były negatywne. Jutro najprawdopodobniej jadę na betę, także wtedy dam znać co i jak. 18 grudnia byłam u ginekologa, który stwierdził, że @ powinna przyjść w ciągu najbliższych dni - nie wiem co miał na myśli, ale dziś mija 16 dzień od tamtego czasu i nic...
Nie mam objawów ani na @ ani na ciążę... może trochę ostatnio jestem bardziej nerwowa na męża, ale nie wiem czy to czasem jego durne zachowanie na to nie wpływa :szok::-D

Uciekam i życzę stosunkowo udanej nocy.

Aha i witam nowe staraczki, bo przewinęły mi się nowe dziewczyny - witajcie :-)
 
witam z rana :tak:

dzisiaj wyjątkowo ciężko mi się wstawało... wczoraj jakoś spać nie umiałam....

Maluś proszę Cię bardzo: To Lubie Najbardziej: Ciasteczka guziczki :-D

pytałam się męża na co ma teraz ochotę, aby mu upiec, a on na to: "no jak to co, poproszę coś drożdżowego" :-D wiem, że bardzo lubi bułeczki krojone, ale niestety zostało mi trochę marmolady i muszę ją wykorzystać....

miłego dnia dziewczyny :-D
 
mumminka, witaj :) Dopisałam Ciebie na listę 17.01

wandzia, trzymam Kochana za Ciebie kciuki &&&& :* Coś musi być skoro nadal nie ma @. Czekam na Twoją betę.

Ja jutro jadę do mojego ginekologa, aby sprawdzić co jest jeszcze z moim organizmem. 10 dni mija dzisiaj odkąd zaczęłam krwawić i wydaje mi się, albo się mylę krwawienie ustaje. Czy to możliwe, że w takim krótkim czasie oczyściłam się? Miała może, któraś z Was tak po poronieniu, że na twarzy pokazały się wypryski, jakieś uczulenie na brzuchu i rękach (Nie jest tego dużo, ale swędzi. Nie miałam tego wcześniej) i bolące piersi? Moje hormony chyba oszalały :szok: Myślę nad 3-cium dziecku, ale możemy mieć dopiero po wyprowadzce od teściów. Dzisiaj M rano powiedział dla swojej mamy, aby po sobie pozmywali, bo mi zabronił i ja mam tego nie ruszać. Powiedział też jej, że mam odpoczywać. Ponoć trochę się wkurzyła i nie chciała z nim gadać. Dobrze, że jej tak powiedział. Skoro są wstanie wziąć jednego syna swojej córki na parę dni, to też są wstanie po sobie sprzątać.

mychunia, dziękuję :D Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi :)

Starające się: 17
II kreseczki:
V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12,VIII'14=>9

Wrzesień 2014:
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif


Czekamy na potwierdz.:
Piaska - @ 24.12
pati... - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
Aschlee25 - @29.12
Anka10222 - @ 30.12
Conti - @ 2.01 25
Styczeń
Anna223 - @ 5.01
Olusia7982 - @ 6.01
emalia82 - @ 6.01
Gochson - @ 12.01 4
mumminka - @ 17.01
mligocka - @ 18.01

Kalisia - @ 23.01
Watpliwości - @ 23.01

Agaawa - @28.01
iwo:) - @ 29.01
agniecha83 - @31.01

Poczekalnia
Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea, ,nadzieja210,mychunia6,aureolcia,agamemnon,wandzia _23,aina110,celta,susel,malena100,Anula1988,Missis s1301,fox,
 
Ostatnia edycja:
Wandziu- no w końcu się odezwałaś! :) A powiedz mi Kochana jak byłaś u ginka te kilkanaście dni temu, to zapisała Ci luteinę albo dupka na wywołanie @?

Maluś- dobrze, że jedziesz do ginka. Ja myśle, że wszystko jest dobrze.

Aschlee- no i jak?? testowałaś już?

Mumminka- witam Cię i życze, abyś jak najszybciej zaciążyła :)

A ja wczoraj po pierwszej wizycie z M. w klinice niepłodności.
 
Ostatnia edycja:
A ja wczoraj po pierwszej wizycie z M. w klinice niepłodności.

ooo i jakie odczucia, badania miałaś jakieś robione ?
dziewczynki ja do was z pytanie wbijam, z góry przepraszam że tak prosto z mostu, ale nie będe owijać w bawełnę, a więc jakiego koloru jest śluz w trakcie implantacji ?? bo wczoraj miałam delikatne plamienia, no i sama nie wiem czy to @ (jak tak to szkoda ale i tak się cieszę bo przecież cykl miałam mega długi, no i przynajmniej wiem na czym stoje) czy to implantacja.. Po południu dopiero wjadę do apteki po test.
 
Anula, trzymam za Was &&&&&& Musi Wam się udać :* Dawaj znać na bieżąco co i jak u Was :* Idę jutro do ginekologa, bo chce wiedzieć na czym stoję. Na początku chciał abym przyszła we wtorek, ale jakoś wynegocjowałam na sobotę :p
 
reklama
Do góry