reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Ja mam 30 dniowe i nie dluzsze, a owu wg kalendarzyka mam niby ok 16 dnia, a wg testow owu w tamtym m-cu mialam 13 lub 14dc. U mnie sluz slaby, chyba, ze dopiero przyjdzie...
 
reklama
Hej :) test osikany, jedna kreska. Dziś trzeci dzień obsuwy, w majtach blady róż. Pozbieram się na betę może.

A może to przez metforminę? Zaczęłam brać od niedzieli rana

Przykro mi :/
Kamilove kochana bo Ty się znasz po luteine może być sucho? A normalne ze po niej przed @ mam do niej dzień lub dwa zalewa mnie śluzem ? Brzuch boli podobnie jak na @.... Ale śluzu przed nie miewalam
Ja tez biorę progesteron i zawsze przed okresem mam sporo śluzu i niestety nic to nie oznacza. Ale oby u Ciebie było inaczej.
Matko ile ja mam sluzu białego i gęstego! Kami-no coś rzadko się Karla odzywa ;-(
O to tak jak ja! Oby to był dobry znak.
Kami to nie popularne podejście ale ja np nie zamierzam zapraszać wszystkich z rodziny na chrzciny, m.in. ciotek, wujkow ani dziadków. Beda tylko moi i Rafała rodzice i chrzestni dziecka plus mój brat. I nikogo więcej - niech się obrażają, ja wiem, że nie stać mnie będzie na większą imprezę, a co więcej nocleg, bo jakby nie było wszyscy maja powyżej 100 km do nas. Będzie 8 osób dorosłych, 1 dziecko i nasza trójka i wystarczy.
My też tak zrobiliśmy i pół rodziny się obrazilo, ale mam to gdzieś. Nie z ich kasy by szło to każdy mądry i chętnie by siastał i pół wsi zaprosił.
Kurcze dziewczyny tak mnie bola jajniki, że aż mnie mdli. Jak to jest? Ból występuje już po owulacji czy przed? Zawsze taki mam właśnie w połowie tylko nigdy nie wiedziałam czy to juz po czy w trakcie.
Mnie bolą dwa dni przed, w trakcie i dzień po :)
Rany ile czytania :)
Malinka ja tez mam taki śluz i nie wiem co to znaczy
Julka ja ci pisałam co widziałam a moze test był stary
Jabłuszko tule
Kaski ja mojemu bokserki kupiłam 5 sztuk ucieszył sie
Kamilove - my idziemy na komunie w maju za talerzyk płaca 170 zł !!!! .?ja z moim doszliśmy do wniosku ze chrzciny zrobimy razem ze ślubem ci sami goście jeden wydatek moja kuzynka tak miała ( ta od komuni) i było super;)
Sprawa temperatury wyjaśniona jestem podziebiona wiec czekam na @. Moze i lepiej musze isc do dentysty
U mnie ten śluz pewnie nie oznacza nic, ale oby u Ciebie było inaczej.
0,1 czyli tak jak podejrzewałam i czułam ;)
tylko żeby teraz okres przyszedł o czasie.
Przykro mi :(
U mnie też@ się rozkręca. ..
Olu była później o2dni to i okres jest później niestety. .

Majdaczku wpisz mi kolejny termin na 12.04.

Idę się pouzalac nad sobą w ten słoneczny dzień
:confused::confused: tule :*
Jestem wściekła. Bardzo niska miał mój stary wypłatę. No, ale cóż, są lepsze i gorsze miesiące.
U nas tez marzec to ciężki miesiąc. Ogólnie początek roku jest ciężki, ale potem będzie lepiej.

Moja Kasia wróciła z przedszkola i jest obrazona na cały świat bo niechcemy kupić jej lalki jaka ma jej koleżanka ;);)

Ach te dzieciaki :) fajnie jest mieć tylko takie problemy.

Pozdrawiam!
 
dziewczyny które dostały @ tule mocno
julka.89 przykro mi

ja mam dziś na obiad rosół od wczoraj a dziś zrobie fasolke po bretońsku żeby na jutro miała na obiadek,bo wrazie nadgodzin to wieczorem niebede gotowac bo będę padnieta;-)
mnie dziś trochę pobolewało podbrzusze nie wiem dlaczego chyba z tego upału w pracy:cool2: @ za 8dni także dalej czekam


witam nowe staraczki
 
Ja mam 30 dniowe i nie dluzsze, a owu wg kalendarzyka mam niby ok 16 dnia, a wg testow owu w tamtym m-cu mialam 13 lub 14dc. U mnie sluz slaby, chyba, ze dopiero przyjdzie...

ja z śluzem to w ogóle nieczaje :-D w owu go jakoś mało,czasami myśle ze go wcale niema,czasami jest dużo białego i gęstego a przed @ jaki powinien być?
 
Jak w ciazy nie jestes to przed @ chyba wogole go nie ma. Ja pamietam, ze kiedys to sluzu mialam duzo, a teraz to raczej brak.
Zobaczymy jak to wyjdzie, bo to taki miesiac w ktorym kontroluje testami owu, bedziemy sie w dni plodne czyli od jutra dzielnie bzykusiac i zobaczymy!
 
Jak mnie moj wq.... No zaraz mnie rozniesie. Wypadła mi plomba i poszłam do dentysty( ząb do koronki sie nadaje) i ten ząb mi jeszcze bardziej pękł. 100 zł dałam a moze nie wytrzymać długo. A on do mnie ze mogłam wczesniej to załatwić a nie tyle czasu czekam itd poszłam na spacer i kupiłam test ( ludzie w aptece patrzyło na mnie jak na idiotek!!! Wredne mochery i stare baby) wrrr
 
reklama
Do góry