reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ja to ostatnio pierdziele. Przez cały czas tez nie piłam bo starania bo może jestem w ciąży i nic. Wiec teraz to pierdziele i jak mam ochotę to pije. Winko czy piwko.
 
Ja tez odliczam dni do weekendu, jedziemy na Kaszuby i jeżeli @ nie oprzyjdzie to juz wogóle będzie rewelka, ale piersi bola wczoraj jajniki pobolewaja wię przyjdzie pewnie po 30 dc i w czwartek rano dostanę prezent w postaci @...
 
Hej dziewczynki :)
U mnie drugi dzień po owu :)


Dziewczyny z kakao wywalilo mnie i ie wiem co mam teraz zrobić ;/ może któraś poda mi swoje id to znajdę ;)
 
reklama
hejka
lux pewnie nie pracuje to neta nie ma a kami też pisała że umowe na neta nie przedłużopna i bedą musieli cos wykominowac ale chwile może jej nie być.
 
Do góry