reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Dziewczyny, witam się z rana. Ja nie o pomysł na obiad będę prosić tylko o Wasze kciuki bo o 13 mam rozmowę o pracę w Niemcowni!!!!
@cheebay czekam na wieści.:)
@nimitii myślami jestem z Tobą :)
A gdzie te pozytywne testy???:)

&&&&&& aby rozmowa o pracę przebiegła po twojej mysli i spelnila twoje oczekiwania

Hej no tak jak myślałam zaczyna mi się okres...:(czyli kolejny cykl starań...

Nimitti trzymam kciuki za wizytę :)

Cheebay będzie wszystko dobrze.czekamy na wieści.:)

Ja robię dziś fasolkę po bretońsku:) ale jestem zła:(
Miłego dnia


No chyba ten pierwszy dzień @ jest najgorszy i najbardziej bolesny pod wzgledem(sercowym) taki czuje sie wtedy cholerny zawód bo pomimo negatywnych testow gdzies tam.w srodku czlowiek ma nadzieje do samego końca .... powodzenia w nastepnym.cyklu aby byl owocny ....

nimitii mam nadzieje ze uslyszysz dzis same dobre wieści z calego serducha Tego Tobie życzę....
 
Nie ma zrytej psychy, trochę ją rozumiem, nie każdy musii chcieć dziecka i być na nie gotowy... no, ale tłumaczyłam Jej, że lepiej mieć teraz i pozmieniac swoje plany niż bardzo chcieć a nie móc mieć...
ja mam inne podejscie, bo co trzeba miec w glowie, zeby byc zrozpaczonym z powodu ciazy? 16 lat nie ma, a ze plany sie pokrzyzowaly? skoro miala plany to mogla sie zabezpieczyc i juz, wkurzam sie na takie laski i ich podejscie, bo sama duzo przeszlam by miec Natana i noz mi sie otwiera na takie pierd*lenie :szok:a te co chca to latami walcza i nic, wrrr, sorki, hormony mi buzuja chyba dzis jeszcze po ciazy
 
Kuźwa, tyle zapisałam i wszystko mi się skasowało :(

@Spark, przykre to, że ktoś inny zachodzi, a człowiek nie może :( Tylko kurcze nie zrozumie tego ktoś, kto tyle czasu nie próbował i nic z tego nie wychodziło. Dla Twojej koleżanki to nie jest taki powód do radości, bo nie tego w tej chwili oczekiwała i ja to rozumiem, bo jak zaszłam w ciążę i do tego mój były mnie zostawił, to nie było lekko. Później przywykłam do tej myśli i się cieszyłam, jak poczułam ruchy, to już byłam zakochana w małym, bo dopiero to stało się realne. Teraz cieszę się z tego, że go mam, bo wiem, że różnie może być i to, że się udało kiedyś, nie znaczy, że uda się teraz. Niemniej jednak, mam ogromną nadzieję i wierzę w to, że już niedługo Wam się uda. Tyle czasu się staracie, że czuję, że to już coraz bliżej. Tulę :*

@Paraplu, jak wygląda ta dieta i ile kosztuje? Na ile czasu jest rozpisana? Czy masz po prostu przykładowe dania, jak to wygląda?

@nimitii @cheebay trzymam kciuki, dawajcie znać po wizytach!

@Jola8986 trzymam kciuki za rozmowę. Co to jest za praca? :)

@basia89 ja też dzisiaj się nie mogę ogarnąć. Jeszcze wróciły mi bóle karku i cały mi zesztywniał, siedzę jak w kołnierzu :|

@Luxuorius dobra jesteś, tak od rana tyle ogarnąć. Ale fakt, że przy dziecku człowiek uczy się zarządzać czasem. Odkąd mam małego, tak jestem o wiele bardziej ogarnięta ze swoim życiem i z tym, co mam zrobić :) A co do obiadu, to mam jeszcze makaron z sosem szpinakowym i rozmroziłam filety, także coś z tego zmontuje :) Choć pewnie znów zjemy obiad na kolację, bo po pracy jedziemy prosto na budowę z naszym fachowcem pomierzyć wszystko, wycenić i zrobić listę, co mamy kupić, bo on wyjeżdża na ponad miesiąc i później może być za późno. No i fotki sobie zrobię :D
 
@Bulbasek Balbinko nasza, wrzucaj test, bo chcemy się zarazić!

U mnie wczoraj temp 36,58, dziś 36,64, więc póki co owu się nie zbliża :) @Spark, dziś mam 10dc, jak jeszcze z 4 dni będę brała donga, to będzie ok?
 
reklama
Co do książki chyba tez się skusze zawsze myślę to się przyda to tez i tak się nazbieralo trzeba by było zrobić porządki trochę by się miejsca zrobiło.

A właśnie ktoś wie co u pyzuni?
 
Do góry