reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Czad ! :) Ja to wiążę z dobrą nowiną :)
Paraplu - uwielbiam te wieszaki !!!!! Tylko gdzie je w PL dostać ! :)
Aschlee25 - tytuł raczej nie pasuje mi do okładki ...widziałabym jakieś smutne dziecko - odwrócone plecami patrzące na oddalającą się rodzinę z dziećmi ...

1496338462-aaaaaa.jpeg


A co do okladki to kurcze no masz racje! Mowilam, ze cos mi nie pasuje i nie wiedzialam co ale to jest to!
Okladka sugeruje mi jakis kryminal albo historie o zabojstwa dzieci. A jesli jest to ksiazka o dzieciach niekochanych (a nie zabijanych) to ta okladka nie pasuje do tresci.

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Cześć laski
emoji16.png

Ja już w pracy. Zimno jak licho, tylko 12 stopni u mnie. Dziś 3dpo, jeszcze ok.10 dni i będzie wiadomo czy clo zadziałało
emoji4.png

A wczoraj o 21 piekłam ciasto drożdżowe z truskawkami. Pierwszy raz. Nigdy nie piekłam drożdżowego. I muszę się pochwalić, bo urosło na ok. 8 cm
emoji16.png
Częstuję do kawki. Miłego dnia
emoji11.png
Zobacz załącznik 808813

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Mniam
@StorAnia fajnie, że mamuśka chętna na działkę. Moja bez ogrodu żyć nie może.
@Paraplu kiedy testujesz???
A ja już gotuje na 13 do laryngologa,tata robił wymaz,dziś będzie wynik i musi mi dać zgodę na operację taty,później do rodzinnego po skierowanie na karetkę,planowo 6czerwca przyjęcie,a tak leki i zastrzyki szczepienia 3zoltaczke ,badania płatne 2szt i tysiąca nie ma,i ubezpieczony niech szlak trafi być tu zdrowy,
Też nie wiem na co te składki idą. Tzn wiem, że na pensje lekarza i pielęgniarki jak są na kontrakcie, nawet jak nie korzystamy z usług a złożyliśmy deklaracje.
@Docia1975 niech się ta tdmperatura trzyma &&&&&
@Lanvin @NeSSi super portrety

Mi też kasuje posty i się wkurza mnie. Przy przezucaniu stron
@kotek87 stół z krzeslami jest mega. Fiolet do mnie nie przemawia. U mojej mamy był taki kolor i mi się przejadl

@Aschlee25 ja jestem wzrokowcem i bym nie wzięła tej książki. Przeraża mnie ta okładka.
@marc ty bierzesz dupka??? Ale bez monitorowania tak?? Czy ja coś pokrecilam??? Bo mi teraz gin mówił., że on tylko przy monitorowaniu ciągłym mi da jak teraz progesteron będzie niski. Ale jak będzie znowu lipa to w lipcu albo i nawet w czerwcu niech mi to hsg robi.

Kobietki mój synek dzisiaj oglądał zabawki i wybierał co dla brata. O myśli że zamówienie zlozy i już będzie bąbel
 
Ashlee mi się kojaarzy z aborcją, a chyba nie o to tu chodzi...
Bo ww tym brzuchu jakby dziuraa zakrwawiona...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Le cos powciskalam i jakis durnowaty post mi wyszedl.

@NeSSi bardzo lubie szaciokaty :) nawet znalazlam cuuuudne plytki podlogowe, wlasnie szecsiokatne ale ich cena zwalila mnie z nog i jeszcze na dokladke dala kopa w brzuch. 300 euro za metr kwadratowy [emoji23] pojeb*lo kogos.

@oczekiwanie niby 10 czerwca bedzie chwila prawdy ale mam przeczucie, ze doopa w tym cyklu.

Tez zlozylam zamowienie ale cos chyba duzo zlecen jest bo sie cos dlugo czeka.


Aaaa no i ostatnio ogladalam Miodowe Lata, odcinek Patologiczna rodzina. I tam bylo, ze zeby dostac mieszkanie to trzeba byc patologicznym. No to Karol przed komisja udawal patologiczna rodzine bo Kurski dzieki temu dostal mieszkanie. No i tak sobie rozkminilam, ze patrzac na to ile patologii "dostaje" dzieci to moze w tym tkwi haczyk! Musimy zaczac byc patologiczne [emoji23]

1496339811-aaaaaa.jpeg

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Le cos powciskalam i jakis durnowaty post mi wyszedl.

@NeSSi bardzo lubie szaciokaty :) nawet znalazlam cuuuudne plytki podlogowe, wlasnie szecsiokatne ale ich cena zwalila mnie z nog i jeszcze na dokladke dala kopa w brzuch. 300 euro za metr kwadratowy [emoji23] pojeb*lo kogos.

@oczekiwanie niby 10 czerwca bedzie chwila prawdy ale mam przeczucie, ze doopa w tym cyklu.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja 12 czerwca, ale 7 mam zrobić progesteron, wiec juz będę wiedziała. Chyba że owu dopiero będzie to się niczego nie dowiem. Gin też mi raczej nic nie powie wtedy na wizycie bo za szybko. No chyba, ze coś z szyjka by się zadziało. Ale dalej mnie zaczyna jajcor bolec, więc idę w to, że pęcherzyk nue pękł.
Kurde czemu tyle może być powodów tych nie powodzen. Tarczyca, prolaktyna, progesteron, nie pękające pęcherzyki :(. Zaraz mi id rok i duuuupa.
 
@oczekwianie nam w marcu minal rok odkad podjelismy decyzje o dziecku. No ale wyszlo jak wyszlo z czego ja pol roku potrzebawal na to by sie ogarnac po stracie ciazy. No ale uda sie jak nie teraz to pozniej, ale sie uda [emoji1377]

@NeSSi syrjysly! Myslalam, ze sie z iloscia zer jebli, ze 30 a nie 300 [emoji23]

Przynajmniej pocieszam sie tym, ze mam wyrafinowany gust [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry