reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No kochana Testujemy i obie mamy miec dwie krechy, bo widze cien chemii. Lubie gadać o muzyce z kims kto ma jakies pojęcie=)

Wlasnie, a macie cos takiego, jakies hobby ktore was relaksuje???
 
Auslanderka pierwszy raz mi sie to zdarzylo dletego sie zmartwilam.Pierwsze dwa tygodnie byly bezbolesne i lekkie a trzeci tydzien byl okropny lecialo zemnie jak niewiem.I zauwazylam ze zamiast skrzepow wylecialy mi jak by kawalki skory wiem ze to nie mozliwe ale tak bylo naprawde:hmm:w maju mialam konizacje szyjki macicy i moze to ma cos wspolnego z tym wszystkim.
 
Mam 34 lata, jestem z Warszawy i czekam na moje pierwsze dzieciątko. To nasze pierwsze starania po 10 latach związku.

Dziękuję, ja też mocno trzymam kciuki za każdą z Was!
 
Hej
Fabimama ogromne gratulacje ;) niech kreseczka ładnie ciemnieje.

Hope ty tu nie marudz tylko cieszyć się z takich pięknych kresek ;)

Beny przykro mi bardzo :( ja w lipcu miałam tak że myślałam że się udało ale @ przyszła jak w zegarku.... walczymy dalej.

Witam nowe staraczki :)

U mnie termin @ gdzieś za tydzień mniej więcej.
Widzę wiek na tapecie:) ja w tym roku kończę 30 , a moja córcia ma 3. Uważam że każdy wiek jest dobry jeśli kobieta czuje ze to ten moment ;)

Ja też mieszkam w uk (cambridge), i nienawidzę angielskiej służby zdrowia. A z mężem też przyjechaliśmy tylko na rok .... A już 6 zaraz będzie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry