reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Tak.. =) jestem bobrej myśli. Juz raz moj mąż (jeszcze wtedy nie mąż) przyszedl, zrobil co ma zrobić raz, drugi i sie udalo ot tak. Wiec teraz mam nadzieje, ze jego żołnierzyki równie szybko te walkę wygrają=)
 
reklama
Tak sie zastanawiam czy ten cykl ma sens na starania:confused::oops:Skoro mialam @3 tygodnie ktora sie skonczyla trzy dni temu a za tydzien powinnam miec planowo nastepno @ to chyba nic z tego nie bedzie.Dzis mnie strasznie kłuje prawy jajnik i czuje jakis ból w macicy:huh:
 
No tak powyprowadzajo sie za te zagramanice i lacha dra z bezsennosci =D ładnie.

Nie wiem sluchaj. Szczerze to ja bym poczekala do wyjasnienia co to za diabelstwo bylo. Bo wiesz tu tez od dobro dzidzi chodzi ewentualne.. ale i twoje..

A noze sluchaj to bylo jakies poronienie? Moglo byc? I sie organizm dluzej oczyszczal?
 
No tak powyprowadzajo sie za te zagramanice i lacha dra z bezsennosci =D ładnie.

Nie wiem sluchaj. Szczerze to ja bym poczekala do wyjasnienia co to za diabelstwo bylo. Bo wiesz tu tez od dobro dzidzi chodzi ewentualne.. ale i twoje..

A noze sluchaj to bylo jakies poronienie? Moglo byc? I sie organizm dluzej oczyszczal?
Nie mam pojecia co to mogło byc ale jak poronienienie to by bylo nie wesoło:hmm:Chociarz tesz mialam to na mysli ze to mogło byc to :/
 
reklama
Do góry