Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Dzięki @O'Hara, to pewnie jak pisała @agrafka07 @ już się u niej rozhulała... chociaż ja to zawsze mam nadzieję, że może jednak jakiś zwrot.
Ja bym działała po mimo wszystkoTest ovu, od środy jeden i ten sam wynik ni to pozytywny nie negatywny. Ehh. Nie wiem jak mam rozumieć te testy
No właśnie działamy, bo już nie wiem czy to te testy trefneJa bym działała po mimo wszystko![]()
Powtórzę dziś o 18. I zawsze nie pije nic przed testem tak z 2h to wiem@k_e To negatyw. Rób dalej, ok. 17-18:00, codziennie tego samego dnia, 2h przed wstrzymaj się z piciem. Będzie bladzioch, bladzioch, bladzioch... i nagle bam! Pozytyw. A potem już nicTylko siuśki muszą być ładnie żółte, nie takie rozwodnione [emoji12]
No właśnie działamy, bo już nie wiem czy to te testy trefne