Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Super pomysł dziękuję! Pierwsze co zrobię to spiszę mu tam obowiązkiFajny pokoikPolki sie rzeczywiście przydadzą. Moze tez jakas delikatnie świecąca lampka przy łożku?
A jeśliby kombinować to możesz np kupić farbę tablicowa/magnetyczna i ta ścianę na lewo od biurka nią pomalować i by mógł cos tam pisać, przyczepiać na magnesiki jakies pierdołki.
Ja nie mam możliwości zostawić u babci. Zresztą moja córa to się wszystkim bawi , problem z tym ze nie potrafi po sobie posprzątać. Jest mała balaganiara.Ja miałam tak samo, ale rozlokowałam je po dwóch babciachI upchałam w piwnicy i na tarasie
![]()
Rozumiem, u mnie też wszystkim się bawił, ale wedle zaleceń psychologa ma mieć mniej bodźców - mniej zabawek, mniej bystrych kolorówJa nie mam możliwości zostawić u babci. Zresztą moja córa to się wszystkim bawi , problem z tym ze nie potrafi po sobie posprzątać. Jest mała balaganiara.
Ile synek ma lat ? Mój syn w grudniu 9 skończy a córa ma skończone 5latRozumiem, u mnie też wszystkim się bawił, ale wedle zaleceń psychologa ma mieć mniej bodźców - mniej zabawek, mniej bystrych kolorówPudła z zabawkami podmieniam mu raz w miesiącu ... tylko LEGO pozostają niezmienne
Link do: Dlaczego mniejsza ilość zabawek w rzeczywistości pomoże waszemu dziecku
29 grudnia skończy pełnoprawnie 6 a zacznie 7Ile synek ma lat ? Mój syn w grudniu 9 skończy a córa ma skończone 5lat
Powód by zwolnić pracownika na czas nieokreślony musi być bardzo solidny, a nie wymyślony - bo to każdy sąd pracy obali. Jedyne na czym pracodawca ma pole do popisu to jakieś poważne uchybienia w pracy
Do pracy się nie spóźniam, z obowiązków wywiązuje, skarg nie ma, a teraz pilnuje się jeszcze bardziej. Będzie się musiała gimnastykowac żeby wymyślić powód, a później go udowodnić. Łatwo nie odpuszczę. Jak likwiduje stanowisko pracy czy przeprowadza redukcję, to nikogo przyjąć nie może, a moim zawodzie nie da się stworzyć innego stanowiska, bo zamiast farmaceuty, to tylko sprzataczke może przyjąć![]()
Grudniowy. Mój też ale 16 grudnia.29 grudnia skończy pełnoprawnie 6 a zacznie 7![]()