reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dzięki właśnie o taką radę mi chodziło :)
Więc testuje jutro rano :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tylko radzę poczekać do 36 dnia cyklu bo nie każdemu przed terminem @ wychodzi test. Po co się zrazac bielą wizira? A co jeśli wyjdzue pozytyw a @ przyjdzie w terminie? Ja się tego najbardziej boję. Ciazy biochemicznych. Od teraz będę testować tydz po terminie @. Tak dla zdrowia psychicznego :)
 
reklama
Ja tylko radzę poczekać do 36 dnia cyklu bo nie każdemu przed terminem @ wychodzi test. Po co się zrazac bielą wizira? A co jeśli wyjdzue pozytyw a @ przyjdzie w terminie? Ja się tego najbardziej boję. Ciazy biochemicznych. Od teraz będę testować tydz po terminie @. Tak dla zdrowia psychicznego :)
Ja sie nie boję już :)
6 lat starań bezowocnych, jakichkolwiek. Setki negatywnych testów... juz na zimno podchodze.
Lekarze dawali nam szansę tylko w in vitro. Odpuscilismy. Mąż miał ustalic termin operacji usunięcia żylaków powrozka nasiennego. Nie zwróciłam uwagi zbytnio na to ze okres się spóźnia. Nigdy nie wiedziałam czy będZie trwał 30 czy 40 dni. Jednak szłam na zdj rtg zęba i koleżanka pracująca u dentysty powiedziała żebym dla spokoju zrobiła test. I zrobiłam. Wyobraź sobie mój szok jak zobaczyłam 2 krechy. To był 41 dc. Nie chciałam wierzyć bo bo jak to? Zadnych ciazowych objawow nie mialam. Niestety długo sie nie cieszyłam.. 10 tydzien poronilam.
bardziej niepokoi mnie niewiedza i ewentualną torbiel.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie właśnie parcie na mocz i ból piersi to były pierwsze objawy ciąży. Pamiętam ze na studiach nie mogłam wysiedziec wykładu bo ciągle musiałam do wc. Jak zaczęłam biegać co 15 minut to mój m powiedział weź ty zrób test lepiej hehe i miał rację a był to dopiero 25 dzien cyklu i juz pozytyw. Jakieś trzy tyg później ból brzucha i parcie na mocz minęły a zaczęły się mdłości i wymioty.
 
Hej kobitki. :) witam w Nowym Roku. Czy jest tu ktoras Pani z długimi nieregularnych cyklami?
Pomoże ktoras? :)
Ronilam 29 listopada. Poronienie samoistne calkowite w 10tyg dlatego postanowilam dzialac anizeli czekac kilka cykli. Około 21 grudnia wg moich przypuszczen mialam owulacje. Od dnia owulacji czuje codziennie rozpieranie, bóle podbrzusza i klocia w nim. Piersi malutkie, czasami coś zamrowi w srodku. Cykle mam średnio co 36 dni. (Raz 30 raz 40 dni). Od kilku dni pojawił się u mnie czestomocz. Co 1.5 godziny muszę siusiu. Dużo białego śluzu. Wczorajszy test z godz 18.00 negatywny. Chyba w skrócie wszystko :)
powiedzcie mi proszę kiedy mogę testować ewentualnie? I skąd ten czestomocz? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja dobry tydzien tak latałam i dopiero test pozytywny. Pamiętam że 14 stycznia w środę miałam gości, wy wiedzieć nie mogłam zrobiłam test negatyw więc napilam się wina a 17 stycznia już latałam sikać co 15 minut i była piękna krecha
 
Może wypróbuje :-D
Ale ja za to jak jest za sucho to potem cierpię :-D
Wycieraj to co wyjdzie na zewnatrz, ten nadmiar. A palcem mozesz rozsmarowac z pochwy sluz wokol wejscia zebys sie nie zatarla :)

Malo to romantyczne w trakcie przytulanek [emoji23] ale u mnie to konieczne, inaczej chlop i ja nic nie czujemy.

hej mam nadzieję ze pisze w odpowiednim miejscu jestem mama 3 dzieci niestety żadnego nie mam przy sobie :( dwa Aniołki z poronienia 6/7 tc i mam synka Piotrusia z 26tc którego straciłam w tym roku 15wrzesnia przestało bić mu serduszko 17 września urodziłam przez cc tak martwy poród cc na szczęście chyba moje (bali się lekarze ze Piotruś się zaklinuje) pisze bo chce się poradzić wszystkie te straty miałam rok po roku od 2015 więc mam dość wiec w 2017 odpoczywam od staran co do mohego zdrowia mam macice dwurozna i moze przez nia nie moge utrzymac ciazy mam wymiary z usg rogow macicy jedli jakas mama sie zna i chciala by mi pomoc lekarz twierdzil ze nie jest to przeszkida wiec sama nie wiem co myslec i robic bo moze operacja przegrody by mi pomogla a moze dziecko z in vitro tylko kto je urodzi skoro ja donosic nie potrafie
5 stycznia będę mieć wyniki od genetyk a więc ewetualnie dam znać co wyszło tyle strat a nikt nigdy nie skierował mnie do genetyk a sama wywalczyła swoje skierowanie i szybką wizytę bez długich kokrjrk na NFZ (urodziłam synka we wrześniu załatwiłam skierowanie koniec października wizyta i pobranie krwi na kardiotyp )
Matko, tak mi przykro. Mam nadzieje, ze dostaniesz w koncu odpowiedz od lekarzy.
U nas serduszko stanelo w 9tc. Badan nie robili bo przy przy pierwszym razie w Holandii nie robia :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja dobry tydzien tak latałam i dopiero test pozytywny. Pamiętam że 14 stycznia w środę miałam gości, wy wiedzieć nie mogłam zrobiłam test negatyw więc napilam się wina a 17 stycznia już latałam sikać co 15 minut i była piękna krecha
Kurczę nie chce sobie robić nadziei.. czekam jeszcze tydzień. Potem powtórzę test. Siku biegam już od środy. [emoji14]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wycieraj to co wyjdzie na zewnatrz, ten nadmiar. A palcem mozesz rozsmarowac z pochwy sluz wokol wejscia zebys sie nie zatarla :)

Malo to romantyczne w trakcie przytulanek [emoji23] ale u mnie to konieczne, inaczej chlop i ja nic nie czujemy.


Matko, tak mi przykro. Mam nadzieje, ze dostaniesz w koncu odpowiedz od lekarzy.
U nas serduszko stanelo w 9tc. Badan nie robili bo przy przy pierwszym razie w Holandii nie robia :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W Polsce również przy pierwszym nie robią przy 3 stracie największej dopiero PROSIŁAM i to bardzo ładnie nazwane ze PROSILAM o skierowanie bo żaden z lekarzy nie skierował sam z siebie i nich tylko przykro mi , tak miało być itp a ja postanowiłam dowieźć się co jest nie tak bo to już kolejna strata
 
Wycieraj to co wyjdzie na zewnatrz, ten nadmiar. A palcem mozesz rozsmarowac z pochwy sluz wokol wejscia zebys sie nie zatarla :)

Malo to romantyczne w trakcie przytulanek [emoji23] ale u mnie to konieczne, inaczej chlop i ja nic nie czujemy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom




Prawda mało romantycznie ale teraz też wcale romantycznie nie jest ;)
 
W Polsce również przy pierwszym nie robią przy 3 stracie największej dopiero PROSIŁAM i to bardzo ładnie nazwane ze PROSILAM o skierowanie bo żaden z lekarzy nie skierował sam z siebie i nich tylko przykro mi , tak miało być itp a ja postanowiłam dowieźć się co jest nie tak bo to już kolejna strata
A badałaś tarczyce?
 
reklama
Lanvin no to czekamy.. Mi sie juz dawno tal nie spoznial.. Dzisiaj 32 dc.. Jak nie przyjdzie w tyg to do lekaRza..
Oczekiwanie zeby to było możliwe.. Ah.. Ale dwa testy negatywne..
 
Do góry