reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Ja wczoraj cały dzień od 8 do 17 spędziłam na mistrzostwach z pierwszej pomocy na lotnisku więc na dworze, był strasznie zimny wiatr więc zmarzlam bardzo, całe szczęście po 12 słońce się pojawiało i dziś patrzę a ja nos mam zjarany aż mi skóra będzie schodzila i plamy na twarzy się porobiły, dziś pół godziny makijaż robiłam żeby jakoś wyjść :( masakra

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój syn też ma buźkę opaloną i kark, muszę mu kupić krem dzisiaj, jak odbiorę samochód z serwisu i jego z przedszkola to jedziemy na zakupy, kupię mu jakiś krem do buzi. Polecacie coś??

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Liczę od drugiej owu, która chyba była w środę.
Ciężko powiedzieć jak to było z pierwszą i czy była prawidłowa, ale we wtorek na pierwszym usg było coś jeszcze w jajniku i płyn w zatoce-obstawialabym niedzielę, cholera wie.
Licząc od tej drugiej dzisiaj 6dpo
Ale jest szansa, że jajeczko się zaplodniło po pierwszej owu? Ciekawe jak wygląda wykres przy dwóch owu, hmmm...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jest szansa, że jajeczko się zaplodniło po pierwszej owu? Ciekawe jak wygląda wykres przy dwóch owu, hmmm...

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Szansa pewnie jest jakaś zawsze, ale doktor była niepewna jak jej powiedziałam, że seks w piątek był (więc chyba nie wierzy, że plemniki są w stanie wytrzymać [emoji6]). Jak wygląda wykres to nie pomogę, gdyż nie sprawdzam
 
Mój syn też ma buźkę opaloną i kark, muszę mu kupić krem dzisiaj, jak odbiorę samochód z serwisu i jego z przedszkola to jedziemy na zakupy, kupię mu jakiś krem do buzi. Polecacie coś??

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupiłam ten BIODERMA, PHOTODERM MINERAL SPRAY Z FILTREM MINERALNYM
Dobry skład ma. Na blogu sroki jest wpis o kremach z filtrem uzupełniony
 
Ja kupiłam ten BIODERMA, PHOTODERM MINERAL SPRAY Z FILTREM MINERALNYM
Dobry skład ma. Na blogu sroki jest wpis o kremach z filtrem uzupełniony
Dziękuję :) zaraz lukne na tą stronę :)

Byłam właśnie w toalecie i na wkładce zauważyłam ciemniejszą plamę. Taki jakby ciemnożółty kolor. Infekcji nie mam, bo brałam niedawno Gynoxin.

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :) zaraz lukne na tą stronę :)

Byłam właśnie w toalecie i na wkładce zauważyłam ciemniejszą plamę. Taki jakby ciemnożółty kolor. Infekcji nie mam, bo brałam niedawno Gynoxin.

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale krew [emoji33] ??

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, czy krem przeciwsłonecznydo twarzy bardzo się różni od kremu przeciwsłonecznego do ciała? Chce kupić małemu Dermedic Sunbrella i się zastanawiam, czy kupować tylko do ciała, czy do twarzy jeszcze osobno? Co myślicie? Bo ja w temacie kosmetyków jestem słaba :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane, czy krem przeciwsłonecznydo twarzy bardzo się różni od kremu przeciwsłonecznego do ciała? Chce kupić małemu Dermedic Sunbrella i się zastanawiam, czy kupować tylko do ciała, czy do twarzy jeszcze osobno? Co myślicie? Bo ja w temacie kosmetyków jestem słaba :)

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Moim zdanie jeśli chodzi o dziecko lepiej mieć jedno i drugie :) bezpieczniej. Ja osobiście używam do ciała filtr 50 :)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry